26 Mayıs 2022, Perşembe
24.3 C
İstanbul

1 Milyon “Star Girl” Kullanıcısı Blockchain Kullanacak

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Üçüncü parti oyunları ve stabilcoinleri Flow blockchain ağına dahil eden Dapper Labs, FLOW token’ı satışa çıkarmaya hazırlanıyor.

Binance indirim kodu

Dapper Labs, Flow blokchain ağı için üçüncü taraflarla ortaklıkları genişletmeye devam ediyor. Ek olarak Animoca Labs, Flow üzerinde iki kripto destekli oyunu piyasaya sürecek.

Binance indirim kodu

22 Eylül tarihinde, blockchain oyun firması Animoca Brands, MotoGP ve Star Girl oyunlarının önümüzdeki yılın başlarında Flow blockchain ağında başlayacağını duyurdu. Animoca, Dapper Labs’in yatırımcılarından biri olma özelliğini taşıyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Star Girl serisi, Animoca’nın sahip olduğu ücretsiz oynanabilen çok sayıda mobil oyundan oluşuyor. Serinin, aylık bir milyon oyuncuya sahip bir kullanıcı tabanı olduğu iddia ediliyor. Dapper Labs’ın baş işletme sorumlusu Mik Naayem, Animoca’nın oyunlarını Flow’da memnuniyetle karşılayarak şunları söyledi:

Merkezi olmayan oyunların kapsayıcı ve yaygın bir şekilde benimsenmesini sağlamak için ortak bir vizyon ve yaklaşımı paylaşıyoruz. Bu ortaklık ile bunu gerçeğe dönüştürmeye bir adım daha yaklaştık.

Flow Hakkında

Flow blockchain ağı, Ethereum’un (ETH) uzun zamandır beklenen ETH 2.0 yenilemesinin tamamlanmasından önce pazar payını güvence altına almak için blockchain ölçeklendirme çözümleri yarışında favori bir isim olarak öne çıkıyor.

Dapper, üç yıl önce ölçeklenebilir bir blokchain geliştirilmesine karar vermişti. Bu kararın arkasında öncü bir değiştirilemez token (NFT) oyunu CryptoKitties’in Ethereum ağını hasara uğrattığı biliniyor.

Flow, yakın zamana kadar, Warner Music ve Ubisoft gibi eğlence sektörünün büyük markaları ile ortaklaşa markalı kripto koleksiyonlarına imza attı. Bunun yanı sıra NBA Top Shot oyunu gibi Dapper Labs projelerine de özel olarak destek verdi.

Henüz geçen haftaya kadar Dapper, USDC ve BUSD stabil coinlerini Flow blokchain ağına getirmek için Circle ve Binance ile anlaşmalara imza attı. Bunlarla Dapper’ın ekosistemi genişletmeye hazır olduğunu öne sürdü.

İlgili Haber:  Kripto ile Çalışan Freelance Sitesi Hayatları Değiştirmek İstiyor

Dapper Labs, FLOW için iki token satışı başlattı. Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada dışındaki kullanıcılar, CoinList platformu aracılığıyla iki teklife katılım gösterebilecekler.

Dapper Labs, 10 Ekim’e kadar açık olan “Topluluk Satışı” için uygun olan tüm katılımcılara her biri 10 sentten 1.000$ değerinde FLOW tokeni tahsis edecek.

1.000$ değerinden fazla FLOW satın almayı uman yatırımcıların, tekliflerin fiyat sırasına göre en yüksekten en düşüğe doğru kabul edildiği bir müzayedeye katılmaları gerekiyor.

FLOW müzayedesi için teklifler, satış 6 Ekim’de gerçekleşecek şekilde 23 Eylül’den itibaren verilebilecek. Dapper, ilk teklif fiyatını 1$ ve rezerv fiyatını 0.1$ olarak belirledi.

Topluluk satışına katılanlar, tokenlerinin yarısını bir yıl sonra alacaklar ve kalan tokenler önümüzdeki 12 ay boyunca dağıtılacak. Müzayede yoluyla alınan tokenler, 12 aylık bir blokenin ardından tamamen açılacak.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar