9 Ağustos 2022, Salı
24.5 C
İstanbul

12 Aralık’ta Ücretsiz Token Dağıtılacak: Coinbase Kullanıcıları Mahrum Kalabilir

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

XRP’yi büyük borsalarda ve cüzdanlarda tutan herkes, iki haftadan kısa bir süre içinde, ücretsiz Spark tokenleri alacak. Ancak Flare Networks’e göre Coinbase, buna uyum sağlamak için çok geç kaldı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • İki haftadan kısa bir süre içinde, XRP’yi büyük borsalarda ve cüzdanlarda tutan herkes ücretsiz Spark tokenleri alacak.
  • Ancak Flare Networks’e göre Coinbase, bu airdrop’u uygulamak adına çok geç kalmış durumda.
  • Bir cüzdan veya borsa, airdropu desteklemiyorsa, XRP’ye sahip olan hiç kimse ücretsiz Spark tokeni elde edemeyecek.

İki haftadan kısa bir süre içinde, XRP’yi büyük borsalarda ve cüzdanlarda tutan herkes ücretsiz Spark tokenleri alacak. Fakat, Flare Networks’e göre, kripto borsası Coinbase’deki HODLers dışında hiç kimde airdrop’a kaydolmamış ve bunu gerçekleştirmek için de muhtemelen artık çok geç.

Binance indirim kodu

12 Aralık’ta Ücretsiz Token Dağıtılacak

Ripple tarafından finanse edilen blockchain ağı Flare Networks, XRP sahipleri için Spark Airdrop Programı adı verilen bir airdropun 12 Aralık’ta gerçekleştirileceğini duyurdu. XRP’ye sahip olan herkes 1:1 oranında ücretsiz token alacak.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Airdrop’lar, kripto eşantiyonları gibidir; genellikle geliştiricilerin, bazı kripto projeleri etrafında küçük de olsa bir odak yaratmalarının yoludur.

Cüzdanlar ve kripto borsaları, müşterilerinin ücretsiz token alabilmesi için airdropu desteklemelidir. Bir cüzdan veya borsa airdropu desteklemiyorsa, XRP’ye sahip olan hiç kimse ücretsiz Spark tokeni alamaz.

Tüm Büyük Kripto Borsaları Airdrop’u Desteklemeli

Flare Networks, tüm büyük kripto borsalarının airdropu desteklemesini istedi.

Ancak dün, Flare Networks, kripto para borsası Coinbase’in konu ile ilgili neredeyse hiç uğraş vermediğini ifade etti.

Flare, Coinbase kullanıcılarına, Coinbase’in bu alana hazırlanmak için çok az zaman kaldığını ve bu nedenle de airdropu kaçırmalarının muhtemel olduğunu bildiren bir uyarı tweeti attı.

İlgili Haber:  Coinbase CEO'sunun Apolitik Olma Kararı Üzerine 60 Çalışan İşten Ayrıldı

Konu ile ilgili Coinbase yetkililerine ulaşıldı fakat şimdilik herhangi bir cevap alınamadı.

Kraken ise airdrop’a katılmayan bir başka büyük kripto borsası olarak dikkat çekiyor.

Ancak Binance gibi diğer büyük kripto borsaları, Flare Networks tarafından duyurulan airdropa hazır olduklarını bildirdi.

Peki Coinbase kullanıcılarına ne olacak? Çok basit: Airdropu kaçıracaklar.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar