26 Mayıs 2022, Perşembe
17.5 C
İstanbul

2021 Bitcoin İçin Çok Büyük Bir Yıl Olacak

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 1 sene önce

Binance indirim kodu

Bitcoin, kısa tarihinin en büyük yıllarından birinin sonuna geliyor.

Binance indirim kodu

Bitcoin fiyatı, Wall Street ve dünyanın en büyük yatırımcılarından bazılarının desteğini aldıktan sonra 2020 yılında tüm zamanların en yüksek seviyesine kadar yükseldi.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Şimdi, Bitcoin ve kripto para topluluğu, Facebook’un bitcoin’den ilham alan kripto para biriminin çok beklenen lansmanını ve potansiyel olarak endüstriyi belirleyen ABD kripto para düzenlemeleri de dahil olmak üzere 2021’de bir dizi gelişmeyi dört gözle bekliyor.

Wall Street devi Wells Fargo, Önümüzdeki yıl “dijital varlık alanını daha fazla tartışacağız” açıklamasında bulundu.

Wells Fargo’nun bu hafta yayınladığı bir yatırım stratejisi raporunda, “Geçtiğimiz 12 yılda, [bitcoin ve kripto paralar], piyasa değerinde neredeyse sıfırdan 560 milyar dolara yükseldi” ifade edildi.

Raporda, “Geçici hevesler genellikle 12 yıl sürmez. Bitcoin’in bu kadar uzun zaman ayakta kalmasının iyi nedenleri vardır. 2021’e girerken, dijital varlık alanını avantaj ve dezavantajlarıyla daha fazla tartışacağız” dendi.

Rapor, Bitcoin’in bu yılki %170’lik kazancına da işaret etti. Bitcoin ve kripto para yatırımını 1850’lerdeki altın çılgınlığına benzetti: önce spekülasyon, sonra yatırım.

Geleneksel yatırımcıların spekülatif ilgisinin yanı sıra, bitcoin ve kripto paralar, bu yıl ödeme devleri PayPal ve Square’in ilgisini de gördü ki bunun etkisinin 2021’de görülmesi bekleniyor.

Finansal veri şirketi TradingView’in genel müdürü Pierce Crosby, “2021, geleneksel piyasalar ve kripto piyasaları arasındaki devamlılıktaki sürekli iyileştirmelerin etrafında şekilleniyor” dedi.

“Mükemmel bir örnek, Square’in bitcoin alması veya PayPal’ın kripto para yoluyla ödeme kabul etmesi olabilir. Kripto için bu tür birçok kullanım durumu var ve bunların önümüzdeki yıl hızla genişlemesini bekliyoruz. Benimseme ne kadar çok olursa , genel ticaret o kadar yükselişe geçecek ki bu, büyük kripto varlıkları için yukarı yönlü bir duruma işaret ediyor.”

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar