10 Ağustos 2022, Çarşamba
24.7 C
İstanbul

3 Milyon Aktif Kullanıcı Audius’u (AUDIO) Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Çıkardı

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Blok zinciri teknolojisi, giderek artan bir şekilde ana akım gündemin bir parçası haline geldikçe günümüzün en çok kullanılan teknolojileriyle entegrasyonunun artması da kaçınılmaz oluyor. Bu durum ise video akışı, dijital müzik ve sosyal medyanın kademeli blok zinciri entegrasyonlarının gerçekleştiğinin görülmesinin sadece bir zaman meselesi olduğu anlamına geliyor.

Binance indirim kodu

Audius (AUDIO), müzik akışı sektöründe ilk hamle avantajını kovalayan bir proje olarak ön plana çıkarken müzik paylaşımı ve akış protokolü, içeriği oluşturanlar ile dinleyiciler arasındaki işlemleri kolaylaştırarak kullanıcıların ses içeriğini dağıtmasını ve bunlardan para kazanmasını nispeten zahmetsiz hale getiriyor.

Binance indirim kodu

Proje, müzik endüstrisinde merkeziyetsizlik yaklaşımıyla artan bir ilgi gördü ve 2 Mart’ta ekip, aylık 3 milyon aktif kullanıcıya ulaşmalarını kutladı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Cointelegraph Markets ve TradingView’den gelen veriler, AUDIO fiyatının mart ayının başından bu yana %108 artarak altcoinin işlem hacminin 3 milyon dolardan 55 milyon dolara yükseldiğini ve 4 Mart’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.39 dolara çıktığını ortaya koydu.

Bahis teşvikleri kullanıcının platformu benimsemesini sağlıyor

Kullanıcı sayısındaki ilk büyük artış, projenin Ekim 2020 lansmanını ve aralık ayında Audius platformunda bahsin etkinleştirilmesini takip etti. Bu, AUDIO sahiplerinin, müzik dinlerken ve protokolle etkileşime girerken ağda bahse konulan tokenler için %7 getiri elde etmelerini sağladı.

Ocak ayının sonunda platformun 1.8 milyon aktif kullanıcısı ve ağda bahse konulmuş toplam 122 milyon AUDIO tokeni vardı. Platform, topluluk katılımını teşvik eden yeni özellikleri entegre etmeye devam ederken bu veriler o zamandan beri 3 milyon kullanıcıya ve toplam 182.5 milyon hisseli AUDIO’ya yükseldi.

Cointelegraph Markets Pro’dan gelen VORTECS verileri, son fiyat artışından önce 28 Şubat’ta AUDIO için yükseliş görünümü tespit etmeye başladı.

İlgili Haber:  Tether Çökerse Tüm Kripto Para Piyasası Onunla Birlikte Çökebilir

Özel VORTECS skoru; piyasa duyarlılığı, işlem hacmi, son fiyat hareketleri ve Twitter etkinliği gibi veri noktalarının bir kombinasyonundan elde edilen tarihi ve güncel piyasa koşullarının algoritmik bir karşılaştırmasıdır.

AUDIO için VORTECS skoru, 1 Mart’ta 80’lik bir VORTECS skoru ile daha da tanımlanan uzun süreli bir yükseliş trendinin başlamasından hemen önce 28 Şubat’ta 69’a ulaştı. Önümüzdeki 3 gün içinde AUDIO fiyatındaki önemli artıştan sadece birkaç saat önce skor tekrar 70’e yükseldi.

5 Mart’ta proje, tam hizmet merkezi olmayan bir platform sunma ve kullanıcı tabanını genişletme çabasının bir parçası olarak eşsiz tokenleri (NFT) protokole entegre etme planlarını açıkladı.

NFTler son aylarda kripto para sektöründe sıcak bir konu haline gelirken AUDIO’nun, platformuna entegrasyonlarının kullanıcılardan yenilenmiş bir etkileşim dalgası getirmesinin muhtemel olduğu kaydedildi.

Blok zinciri teknolojisi ana akım toplumda her geçen gün daha fazla öne çıkmaya devam ederken Audius, hızla genişleyen bir kullanıcı tabanı ve kullanıcıları platformda aktif kalmaya teşvik eden teşvik listesi sayesinde müzik akışı alanında lider olmak için iyi bir konumda görünüyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar