5 Ağustos 2022, Cuma
24.6 C
İstanbul

Altcoin Piyasası: Bu Tokenin Fiyatı Birkaç Saat İçinde %100’den Fazla Arttı!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Merkezi olmayan 1inch borsasının yönetim tokeni 1INCH, bugün %100’ün üzerinde fiyat artışı yaşadı ve 8.65 Dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Altcoin piyasasının dikkat çeken tokenlerinden 1INCH, bugün yalnızca birkaç saat içinde %100’ün üzerinde fiyat artışı yaşadı.
  • 1INCH, bu fiyat artışı ile 8.65 Dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetti.

Merkezi olmayan 1inch borsasının yönetim tokeni 1INCH, bugün %100’ün üzerinde fiyat artışı yaşadı ve 8.65 Dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Binance indirim kodu

1INCH Fiyatı Aniden Yükseldi

Ani fiyat yükselişi, geçen haftayı 3.72 Dolar ve 4.53 Dolar seviyeleri arasında geçiren token için nispeten hareketsiz bir haftanın ardından gerçekleşti.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

1INCH sabah saatlerinde sadece yarım saat içinde 4.18 Dolardan 6 Dolara yükseldi. Token, bu seviyenin ardından bir süre yatay seyretti. Birkaç saat sonra ise tekrardan yaşadığı ani bir fiyat artışı ile 8.65 Dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. 1INCH bu seviyenin ardından bir miktar geri çekildi ve şu anda 6.87 Dolar fiyatında seyrediyor. Bu fiyat seviyesi ise kripto para için son 24 saatte yaklaşık %65’lik artış anlamına geliyor.

1INCH’teki fiyat artışı, altcoin piyasasındaki diğer merkezi olmayan finans (DeFi) tokenlerinin dalgalı seyrettiği bir süreçte geliyor.

Altcoin Piyasası ve DeFi

1INCH, altcoin piyasasında değeri yakın zamanda artan tek DeFi tokeni değil.

DeFi kredi protokolü Aave’ni yerel tokeni AAVE de bir süredir pozitif fiyat hareketleri sergiliyor. Aave fiyatı, geçen ay genelinde %5.8 ve geçen hafta boyunca %19.2’lik artış yaşadı. AAVE, ayrıca son 24 saat içinde de %27.2’lik bir fiyat artışıyla 427 Dolar seviyesine yükseldi.

Ancak her DeFi tokeni de bu kadar iç açıcı değil…

İlgili Haber:  The Graph, Token Satışı ile 24 Saat İçerisinde 12 Milyon Dolar Gelir Elde Etti

Önde gelen merkezi olmayan borsalardan Uniswap, son yedi günde %4 ve son 24 saatte de neredeyse %10 oranında fiyat düşüşü yaşadı. UNI fiyatı şu anda 25 Dolar seviyesinde seyrediyor.

Pek çok analist tarafından Uniswap’a en yakın rakip olarak tanımlanan SushiSwap ise son 24 saat içinde %7 oranında geriledi. SUSHI şu anda 10.90 Dolar fiyatından işlem görüyor.

Merkezi olmayan DAI stabil koin’in arkasındaki kuruluş olan Maker da son 24 saatte %8.6 oranında değer kaybetti ve 2.300 Dolar fiyatının altına geriledi.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar