9.8 C
İstanbul
5 Aralık 2021, Pazar

Altcoin Piyasası: Bu Tokenin Fiyatı Birkaç Saat İçinde %100’den Fazla Arttı!

Önemli Gelişmeler

Merkezi olmayan 1inch borsasının yönetim tokeni 1INCH, bugün %100’ün üzerinde fiyat artışı yaşadı ve 8.65 Dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

blank

Haberin Özeti

  • Altcoin piyasasının dikkat çeken tokenlerinden 1INCH, bugün yalnızca birkaç saat içinde %100’ün üzerinde fiyat artışı yaşadı.
  • 1INCH, bu fiyat artışı ile 8.65 Dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetti.

Merkezi olmayan 1inch borsasının yönetim tokeni 1INCH, bugün %100’ün üzerinde fiyat artışı yaşadı ve 8.65 Dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

blank

1INCH Fiyatı Aniden Yükseldi

Ani fiyat yükselişi, geçen haftayı 3.72 Dolar ve 4.53 Dolar seviyeleri arasında geçiren token için nispeten hareketsiz bir haftanın ardından gerçekleşti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

1INCH sabah saatlerinde sadece yarım saat içinde 4.18 Dolardan 6 Dolara yükseldi. Token, bu seviyenin ardından bir süre yatay seyretti. Birkaç saat sonra ise tekrardan yaşadığı ani bir fiyat artışı ile 8.65 Dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. 1INCH bu seviyenin ardından bir miktar geri çekildi ve şu anda 6.87 Dolar fiyatında seyrediyor. Bu fiyat seviyesi ise kripto para için son 24 saatte yaklaşık %65’lik artış anlamına geliyor.

1INCH’teki fiyat artışı, altcoin piyasasındaki diğer merkezi olmayan finans (DeFi) tokenlerinin dalgalı seyrettiği bir süreçte geliyor.

Altcoin Piyasası ve DeFi

1INCH, altcoin piyasasında değeri yakın zamanda artan tek DeFi tokeni değil.

DeFi kredi protokolü Aave’ni yerel tokeni AAVE de bir süredir pozitif fiyat hareketleri sergiliyor. Aave fiyatı, geçen ay genelinde %5.8 ve geçen hafta boyunca %19.2’lik artış yaşadı. AAVE, ayrıca son 24 saat içinde de %27.2’lik bir fiyat artışıyla 427 Dolar seviyesine yükseldi.

Ancak her DeFi tokeni de bu kadar iç açıcı değil…

İlgili Haber:  Ethereum Fiyatı Orta Vadeli Boğa Öncesi Durağan

Önde gelen merkezi olmayan borsalardan Uniswap, son yedi günde %4 ve son 24 saatte de neredeyse %10 oranında fiyat düşüşü yaşadı. UNI fiyatı şu anda 25 Dolar seviyesinde seyrediyor.

Pek çok analist tarafından Uniswap’a en yakın rakip olarak tanımlanan SushiSwap ise son 24 saat içinde %7 oranında geriledi. SUSHI şu anda 10.90 Dolar fiyatından işlem görüyor.

Merkezi olmayan DAI stabil koin’in arkasındaki kuruluş olan Maker da son 24 saatte %8.6 oranında değer kaybetti ve 2.300 Dolar fiyatının altına geriledi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz

En Çok Okunanlar
Send this to a friend