1 Ekim 2022, Cumartesi
22.6 C
İstanbul

Altınla Rekabet Halinde Olan Bitcoin İçin Uzun Vadede 50.000 Dolarlık Hedef Görünüyor

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Kripto para borsası Luno ve dijital varlık firması OSL; Bitcoin’in (BTC) yatırım akışları için altınla rekabet etmesi nedeniyle bu kripto varlığın fiyatının uzun vadede 50.000 doları aşabileceğini öne sürdü.

Binance indirim kodu

Singapur’daki Luno kripto borsasının Asya Pasifik başkanı olan Vijay Ayyar, Bloomberg tarafından bugün gerçekleştirilen çevrimiçi bir soru cevap oturumunda açıklama yaparak Bitcoin’e dair sahip olduğu görüşleri paylaştı.

Binance indirim kodu

Bitcoin’in fiyat artışı kripto camiasını ikiye böldü

Önümüzdeki üç, beş ve hatta on yıl boyunca altının altının piyasa değerine yavaş yavaş yaklaşan bir Bitcoin’den bahsedildiğini belirterek yapılan bu tahminlerin tutması durumunda 50.000 dolar seviyesinin çok üzerine çıkılabileceğine inandığını ifade etti.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Bitcoin geçtiğimiz yıl dört katına çıktı ve sonunda da yaklaşık olarak 10.000 dolar gerilemeden önce ocak ayının başlarında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan neredeyse 42.000 dolar seviyesine ulaştı. Bu ralli hakkında piyasada meydana gelen görüş ayrılıkları neticesinde bazı yorumcular, uzun vadeli yatırımcıların artan ilgisine işaret ederken diğerleri ise bu yükselişin gerekçesi olarak spekülatif satın almayı gösterdi.

Bitcoin için uzun vadede büyük bir yükseliş öngörülüyor

Hong Kong’da bir dijital varlık platformu olan OSL’nin dağıtım ve ana aracılık başkanı olan Matt Long ise Bitcoin’in, alım satım için popüler bir varlık olmasının yanı sıra bu dijital varlığın, enflasyona karşı bir koruma ve dijital altın olarak satın almak için her geçen gün daha da fazla rağbet gören yeni bir para olduğunu söyledi.

Long, Bitcoin için bir fiyat tahmin etmenin zor olduğunu ancak fonların ve aile ofislerinin portföylerinin %0.5 veya %1’ini ona tahsis etmesi nedeniyle daha uzun vadede artmasının muhtemel olduğunu öne sürdü.

İlgili Haber:  Toplam Bitcoin Arzının Yalnızca %22'si Dolaşımda: Peki Bu İyi Bir Şey mi?

Bu yıl %9 yükselen Bitcoin, bugün sabah 07.00 itibariyle Londra’da yaklaşık 31.500 dolardan işlem görmeye başladı.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar