12 Ağustos 2022, Cuma
23.7 C
İstanbul

Amerikalı Başkan Adayı Bir NFT Koleksiyonu Yayınladı

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

2020 ABD Başkanlık Seçimlerinde adaylığını açıklayan Andrew Yang, bir NFT koleksiyonu yayınladığını duyurdu.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Yang’ın NFT satışından elde ettiği gelir siyasal partisi “Forward Party” (İleri Parti) kasasına gidecek.
  • Yang, partisini bir “kripto para partisi” yapmak istediğini de ekledi.

Eski ABD Başkan adayı Andrew Yang, yeni partisi “Forward Party” ile popülaritesini tekrar artırmaya çalışıyor. Yang, bir NFT işbirliği başlattığını duyurdu.

Binance indirim kodu

Yang’ın Partisi Bir “Kripto Para Partisi” Olacak

18 Ekim’de Bankless isimli bir podcast’e katılan Andrew Yang, partisini bir “kripto para partisi” yapmak istediğini açıkladı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Yang, “Kripto topluluklarının ilerleme ve yenilik için önemli bir güç olduğunu tüm milletvekillerine anlatmak istiyorum.” dedi.

Yang, “başarısız” ve “sallantıda” olarak tanımladığı siyasi sistemi yenilemek ve modernize etmek istediğini söyledi.

Forward NFT Koleksiyonu

Yang, ayrıca Forward adını taşıyan bir NFT koleksiyonu satışı başlattığını ve bu satıştan elde edilen tüm gelirin de partisinin kasasına gideceğini duyurdu.

Yang, Forward Party’i mevcut Amerikan siyasi sol – sağ ikilisine bir alternatif olarak kurduklarını dile getirdi. Konu ile ilgili siyasi partinin web sitesinde, “Öfke ve şeytanlaştırmadan doğmayan; ancak iyimserlik ve çözümler üzerine olumlu bir siyasi hareket planlayan bir oluşum” ifadeleri kullanılıyor.

Forward NFT’leri, Ethereum blok zinciri üzerinde basıldı ve Zora NFT pazarında listelendi. NFT’ler ile ilgili açık artırma süreci 21 Ekim’de sona eriyor. Koleksiyonlar için verilen mevcut en yüksek teklif 1.5 ETH (yaklaşık 6.1 milyon Dolar) olarak dikkat çekiyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar