25 Mayıs 2022, Çarşamba
25.6 C
İstanbul

Analist: “Bu Altcoin, Fiyat Rekoru Kırarak Ay’a Uçabilir!”

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Popüler kripto para kanalı Coin Bureau, takipçileriyle Cosmos (ATOM) fiyatının gelebileceği seviyeleri tartıştı ve altcoin ile ilgili sahip olduğu iyimser görüşlerin nedenlerini açıkladı.

Binance indirim kodu

Altcoin’e Genel Bakış: Cosmos

Cosmos 2014 yılında bilgisayar bilimcisi Jae Kwon tarafından yaratıldı.

Binance indirim kodu

Altcoine ait gelişmeler, İsviçre merkezli bir kar amacı gütmeyen kuruluş olan Interchain Foundation tarafından denetleniyor. Söz konusu kuruluş, altcoin üzerinde çalışma yapan çok sayıda şirkete görev dağılımı yapıyor ve bu şirketleri koordine ediyor. Interchain Foundation 2017 yılında ATOM tokeni için çok sayıda ICO etkinliği düzenlemiş ve bu etkinliklerden 17 milyon dolar gelir elde etmişti.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Analizci, altcoin ile ilgili görüşlerini şöyle aktardı: “Cosmos tabanlı Blockchain’lerin tamamı, Jae Kwon tarafından geliştirilen Tendermint konsensüs mekanizmasını kullanıyor. Tendermint ise kripto para dünyasındaki en güvenli ‘proof of stake’ konsensüs mekanizmalarından birini oluşturuyor.”

Analizciye göre ATOM fiyatı, tarihsel olarak değerlendirildiğinde, ekosistemindeki diğer coinlere göre biraz geride kaldı. Bu geride kalmanın, Cosmos ekibinin üzerinde çalıştığı IBC özelliği nedeniyle olduğu biliniyor. IBC özelliğinin tamamlanması ile birlikte altcoinin teknik ekibi, Cosmos’u Blockchain’ler arasında birlikte çalışılabilirlik açısından dikkat çeken bir altcoin haline getirerek token için değer toplamaya başladı.

ATOM Fiyat Analizi

Kripto para uzmanına göre, piyasada yaşanan son boğa lehine gelişmeler, ATOM fiyatının Ay’a doğru bir yolculuğa çıkmasına önayak olmuş olabilir. Cosmos, kısa bir süre önce, kendisine ait tüm zamanların en yüksek fiyat rekoru olan 38.78 doları aşmıştı. Analizci altcoin hakkında şu değerlendirmede bulundu: “Bu rekor kısmen de olsa, ilk haftasında 3 milyon dolardan fazla yatırım alan ve şu anda da 40 milyon doların üzerinde bir toplam kilitli değere (TVL) sahip olan Emeris nedeniyle yaşandı. Bu durum kötü değil ancak aynı zamanda mükemmel de değil. Bu, ATOM’a olan talebin başka bir yerden kaynaklandığını gösteriyor.

İlgili Haber:  Ethereum (ETH), Dogecoin (DOGE), Terra (LUNA) - Altcoin Fiyat Analizi - 19 Aralık

Analizci, ATOM fiyatının ne seviyelere gelebileceği sorusunu ise şöyle yanıtladı: “En azından 100 dolara ulaşılabilir, aksi şekilde olursa beni çok şaşırtır. Bu görüşümün nedeni ise, Cosmos ekosisteminin neredeyse her yeni hafta farklı bir Blockchain’i kendisine bağlamasında yatıyor.”

Analizci ayrıca ATOM tokeninin, piyasa değerine göre dünyanın en büyük 10 kripto parası arasında gireceğini de düşünüyor. Bu senaryonun gerçekleşmesi için ATOM fiyatının en az 150 dolar olması gerekiyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar