14 Ağustos 2022, Pazar
24.5 C
İstanbul

Analist: “Bu Altcoin Metaverse Dünyasının Hakimi Olacak!”

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Kripto para analiz kanalı Coin Bureuau analisti, Decentraland (MANA) altcoininin gerçek potansiyeli hakkındaki iyimser düşüncelerinin nedenlerini derinlemesine bir şekilde paylaştı.

Binance indirim kodu

Genel Bakış

Decentraland (MANA) kendisini, kullanıcıları tarafından yönetilen ilk sanal dünya olarak tanımlıyor. Decentraland’in sanal dünyası 90.000 adet parselden oluşuyor ve bu parsellerin tamamı Ethereum Blockchain’i üzerinde eşsiz bir NFT olarak saklanıyor. Analist bu özelliği şöyle yorumladı: “Arsa parselleri Decentraland’in kendi inşa aracı ile özelleştirilebiliyor ve bu özelleştirme işlemi, kullanımı sırasında herhangi bir teknik bilgi gerektirmiyor. Bununla birlikte Decentraland inşa aracı ayrıca avatar isimlerinin de oluşturulmasına izin veriyor. Arsa parselleri, giyilebilir eşyalar ve isimler, MANA tokeni kullanılarak satın alınabiliyor.

Binance indirim kodu

Analiste göre, altcoin yatırımcıları, Decentraland sanal dünyası üzerindeki değişikliklerin tamamında da oy kullanma hakkına sahipler. Bu değişiklikler arasında arsa parametreleri, pazar fiyatlarına getirilen ayarlamalar ve giyilebilir NFT koleksiyonlarının onaylanması gibi çeşitli işlemler yer alıyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Analist ayrıca 2021 yılında Decentraland’in, altcoin fiyatının adeta Ay’a çıkmasını sağlayan çok büyük değişikliklere de imza attığını belirtti.

Analiste Göre MANA’nın Metaverse Dünyasında Lider Olmasını Sağlayacak Özellikleri

Ünlü analist, Decentraland tokeninin inanılmaz boyutlarda bir ralli geçirdiğini belirtti ve tokenin bu fiyat seviyesinde gücünü hala koruyabilmesini sağlayan birkaç kritik faktörden bahsetti.

Analistin listesinde, yükselişin devamlılığını sağlayan başlıca faktörlerden ilki olarak kripto para piyasasında devam eden ralli bulunuyor: “Kripto para piyasasının geri kalanındaki ralli havası devam ediyor ve piyasada ne derler bilirsiniz, ‘yükseliş trendi düşüşlere direndi’. Daha da önemlisi, Bitcoin dominansı grafiği düşüş gösteriyor, böylelikle kripto para piyasasındaki para akışının MANA gibi altcoinlere doğru gerçekleştiğini görüyoruz.

İkinci olarak ise analist, yükselişin nedeni olarak, Grayscale’in Decentraland Trust’ında bulunan token miktarının Mart ayından bu yana 10 milyondan yaklaşık olarak 20 milyona çıkışını gösteriyor: “Bu durum, Decentraland için yüksek bir kurumsal talep olduğuna işaret ediyor.

İlgili Haber:  Reddit’in Fortnite Kripto Puanları, Nakit Karşılığında Satılabilecek

Analist ayrıca, NFT satışlarının, sanal etkinliklerin ve oyunda bulunan merkezsiz casino merkezleri de projenin gücünü aldığı konuların başında geldiğini düşünüyor: “Decentraland üzerindeki arsaların fiyatı geçtiğimiz yıl bir patlama yaşadı. Şu anda oyun içerisindeki en ucuz parsel 10.000 doların üstünde fiyatlanıyor. Decentraland’in satış platformundaki işlem hacmi de aynı zaman diliminde 50 milyon dolara yaklaştı.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar