1 Temmuz 2022, Cuma
26.7 C
İstanbul

Analist: “Bu Gelişme ile Birlikte Dogecoin 0.50 Doları Aşabilir!”

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Dogecoin fiyatı, kısa bir süre önce yaşadığı %40’lık rallinin ardından dinlenmeye çekilmişe benziyor. Bu denli büyük yükselişlerden sonra bu tür bir durağanlık yaşanması doğal karşılanıyor. Analiste göre DOGE fiyatının geçtiğimiz gün bulut üzerinde bir kapanış yapmasıyla birlikte Dogecoin’in 0.50 dolara olan çıkışını başlatması mümkün olabilir. Analist Jonathan Morgan, DOGE fiyatını değerlendirdi.

Binance indirim kodu

Analist: “Dogecoin İlk Olarak 0.50 Doları, Ardından 1 Doları Hedefleyebilir”

Dogecoin fiyatı, hepimizin bildiği gibi bir süredir boğa yatırımcılarının sabrını test ediyordu. 24 Ekim tarihinde DOGE, oldukça boğa lehine bir kapanış gerçekleştirdi. Analiste göre DOGE’un 24 Ekim tarihinde gerçekleştirdiği bu kapanış, altcoinin, “ideal boğa lehine Ichimoku çıkışı” adı verilen Ichimoku sinyali vermesini sağladı. Ancak bu durumun aksine, satıcılar piyasaya müdahale etti ve alıcıları şaşkına uğrattı.

Binance indirim kodu

blank

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Bunun ardından ise, Perşembe günü yaşanan büyük DOGE yükselişi ile birlikte piyasaya büyük bir hacim geldi ve short yatırımcılarının elleri boş kaldı. Analiste göre yükselişin en önemli sonuçlarından biri, Tenkan-Sen ve Kijun-Sen çizgilerinin bulutun hemen üstünde pozisyonlanması oldu. Analiste göre bu gelişme, DOGE’un 0.27 dolar ile 0.28 dolar arasında güçlü bir destek noktası inşa ettiğini gösteriyor. Analiste göre Dogecoin için bir sonraki hedef bundan sonra 0.50 dolar seviyesi olacaktır.

Ancak bununla birlikte, hafta sonunun araya girmesiyle, piyasadaki hacim azalabilir ve volalite artabilir. Analiste göre mevcut boğa lehine durum, satıcıların DOGE fiyatını 0.23 dolardaki %38.2’lik Fibonacci seviyesinin altına çekmesi durumunda tersine dönebilir. DOGE fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda, son 24 saatteki %3’lük gerilemesiyle beraber 0.2841 dolardan işlem görüyor.

Bununla birlikte piyasada yükseliş gösteren yeni bir altcoin de bulunuyor. Limenya.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, hem DOGE’u hem de Shiba Inu’yu (SHIB) devirebileceğini iddia eden Floki Inu (FLOKI), aldığı destek ile beraber büyük bir ralli yaşamıştı. Şu anda yaklaşık olarak 2.7 milyar dolar piyasa değerine sahip olan kripto para, 0.0002947 dolardan işlem görüyor.

İlgili Haber:  Bitcoin (BTC), Dogecoin (DOGE), MATIC - Altcoin Fiyat Analizi - 12 Kasım

DOGE ile SHIB’in arasındaki yarışta ise, 40 milyar dolar piyasa değerini aşan SHIB, 37 milyar dolar toplam piyasa değerinde kalan DOGE’u geride bıraktı. Köpekli coinlerin savaşını izlemek kripto para piyasasını takip edenler için eğlenceli olacaktır.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar