1 Ekim 2022, Cumartesi
20.6 C
İstanbul

Analist “Dogecoin 1 Dolar Olacak” Dedi ve İyimser Olduğu 4 Küçük Altcoini Daha Açıkladı!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Girişimci David Gokhshtein, bu yazının yazıldığı anlarda 0.25 dolar olan Dogecoin (DOGE)’in 1 dolara fırlayacağını ve  şu sıralar 33.000 dolar seviyelerinde gezinen Bitcoin’in ise eninde sonunda 400.000 ya da 500.000 dolara çıkacağını iddia etti.

Binance indirim kodu

Kripto para odaklı medya kuruluşu Gokhshtein Media’nın CEO’su olan girişimci, tüm hayatını kripto paralara ve kripto paralara hayat veren Blockchain teknolojisine adamış durumda olduğunu söylüyor. Aynı zamanda bir dijital para ödeme ağı olan PAC Global’i de yöneten Gokhshtein, kripto paralar ile ilgili eğitimler de veriyor.

Binance indirim kodu

“Covid Döneminde Kripto Paraların Değeri Anlaşıldı”

Ancak Gokhshtein tüm parasını kripto paralarda tutmadığını da belirtti. Varlığının %80’ini kripto paralarda bulunduran Gokhshtein, kripto paraların her ne kadar kendisini zengin etse ve Twitter’da ünlü olmasını sağlasa da, faturalarını ödemek için itibari para birimlerini kullanmak zorunda olduğunu söyledi: “Bu herkesin hayatında bir kere görebileceği bir varlık transferi olacak ve bu oyunda herkes aynı tarafta bulunacak. Kripto para dünyasına güveniyorum bu yüzden de neredeyse tüm birikimim ile yatırım yaptım.”

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Devletler ve bankalar gibi merkezi otoriteleri aradan çıkarmayı amaçlayan merkeziyetsiz finans (DeFi), 2021 yılının en popüler yatırım trendlerinden biri haline geldi. Yaşanan pandemiyle birlikte artan para arzı, merkez bankalarına olan kuşkuların yükselmesine neden olmuştu. Gokhshtein bu durumu şöyle yorumladı: “Bence çoğu insan Covid karantinalarının yaşandığı dönemde insanların evlerinde olmasına rağmen haberlerde hisse senedi fiyatlarının arttığına dair bilgiler okuduğunda durumların farkına varmıştır. Ülkeler yüklü miktarda para bastı, peki bu para nereden geldi? Bu kadar para basma imkanımız var ise neden borçlarımızı ödeyemiyoruz?”

“RSR, VET, DOT ve ADA İçin İyimserim”

Gokhshtein iyimser olduğu küçük kriptolardan da bahsetti: “Şu anda, çok kısa bir süre önce piyasaya sürülmüş kripto paralar atlayan birçok insan var. Bu insanların yalnızca çok az bir kısmı kazanç sağlayabiliyor, diğerleri ise ellerindekini de kaybediyor. Bunu yaşayan insanlar kripto para piyasalarının çok kötü olduğunu iddia edip yatırım yapmayı kesiyor, bence bu çok yanlış. Birçok altcoinin dolandırıcılık ile bağlantılı olduğunu düşünsem de Reserve Rights (RSR), VeChain (VET), Polkadot (DOT) ve Cardano (ADA) ile ilgili iyimser düşüncelerim var.”

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar