1 Temmuz 2022, Cuma
26.7 C
İstanbul

Analist: “Dogecoin Fiyatı Son Rallide Geride Kaldı, Ancak…”

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Dogecoin (DOGE) fiyatı birkaç gündür yavaş yavaş yükseliyor ve Bitcoin’in yeni rekorlar kırmasının sonucunda kripto para piyasası da yeşil bölgede bulununca DOGE’un satın alım hacmi de yavaş yavaş ivme kazanıyor. Analist Filip L. DOGE’u değerlendirdi. Analist, bu gelişme ile birlikte 0.35 dolara bir atak yapılabileceğini ve bu tarihi seviyenin üçüncü kez test edilebileceğini düşünüyor. Analiste göre boğalar bu seviyeyi aşıp bu seviyenin üstünde yatay hareket sergileyebilirse 0.45 dolara doğru ikinci bir dalga yaşanabilir.

Binance indirim kodu

Analist: “Dogecoin Fiyatında Boğalar 0.35 Dolara Bir Saldırı Hazırlığındalar”

Analiste göre bir süredir sessiz bekleyen alıcıların tekrardan ortaya çıkması sonucunda Bitcoin fiyatı alıcı tarafında hacim kazanmaya başladı. Yeni alıcıların azlığı ve bu hacim, analiste göre Relative Strength Index (RSI) değerinin son birkaç gündür aşırı alış bölgesine yaklaşmasıyla oluştu. Analiste göre bu tür bir RSI değeri, DOGE’un fiyatında boğaların yukarı yönlü hamle imkanının kısıtlı olduğunu göstermişti. RSI değerinin tekrar 50’ye gerilemesi ve alıcıların da DOGE’a doğru bir hamle yapmasıyla beraber önemli bir nokta olan 0.27 dolar civarı ele geçirildi.

Binance indirim kodu

Analiste göre Dogecoin boğaları, 200 günlük hareket ortalaması değeri olan 0.29 dolarda direnç ile karşılaşabilir. Genel kripto para sektöründen gelen olumlu haberler ve Bitcoin fiyatının kırdığı rekorların getirdiği etkiler ile birlikte analist, DOGE’un 200SMA değerini aşabileceğine inanıyor. Analiste göre bunun sonucunda 0.35 dolar seviyesi üçüncü bir deneme için yeniden açılabilir ve bu seviyenin üstüne bir çıkış ile birlikte DOGE fiyatı Haziran ayından bu yana kendisini engelleyen en büyük bariyeri aşabilir.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Analiste göre kritik seviyeler aşılamazsa, boğalar, 55 günlük SMA değerinin 0.24 dolar civarında son destek noktası oluşturma ihtimali dolayısıyla 0.26 dolardan tekrar devreye girebilir. Analist ayrıca, 0.35 dolar ve 0.44 dolarda bulunan direnç seviyelerinde, 0.45 dolar yolunda birtakım short satışları yaşanabileceği konusunda da uyarılarda bulundu.

İlgili Haber:  Analist: "Dogecoin Fiyatı Bu Seviyelerin Üstüne Çıkarsa Toparlanır!"

Dogecoin, dünyanın en büyük şaka coini olma unvanını, kısa bir süreliğine de olsa, Shiba Inu’ya kaptırmıştı. Bununla birlikte birçok uzman, şaka coinlerinin geçici bir trend mi olduğunu yoksa hayatımızda yer edinecek önemli kripto paralar haline mi geleceğini tartışıyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar