26 Mayıs 2022, Perşembe
24 C
İstanbul

Analist: “Ekim Ayındaki Bitcoin Rallisinden Önce Bu 3 Küçük Altcoin Sıçrama Yapabilir!”

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Kripto para veri ve araştırma şirketi Token Metrics’de baş teknik analizci olan William Noble takip ettiği düşük piyasa değerli altcoinler hakkında konuştu.

Binance indirim kodu

William Noble: “Altcoin Piyasası Geleceğe Yatırım Yapmaktır”

Noble, verdiği röportajda sözlerine şöyle başladı: “Herkes kripto paraların bir spekülasyondan ibaret olduğunu düşünüyor. NFT çılgınlığı tüm manşetleri süslüyor. Buna rağmen biz, insanlara altcoinlerin geleceğin teknolojilerine yatırım yapmak olduğunu açıklıyoruz. Geleceğin Nasdaq 100 listesi altcoin evreninde oluşturulacak. Solana ve Ethereum gibi platformlar üzerinde çok sayıda proje inşa edilmiş olacak. Yani sonuç olarak Bitcoin ve kripto paralar, paranın geleceğiyken altcoinler ise geleceğin ve aynı zamanda Web 3 devriminin geleceğini oluşturuyor. Web 3, internetin bir sonraki neslini ve evrimini tanımlıyor.”

Binance indirim kodu

Kripto paralar söz konusu Web 3 kavramının temelini oluşturuyor. Noble gibi bazı analizciler, Web 3 piyasaya çıktığında, iş ve finans alanında, merkezi yönetimler ve bankalar gibi aracıların ortadan kalkacağını düşünüyor. Bu fikre merkezsiz finans ya da daha sık kullanılan adıyla DeFi deniyor. Noble bu konudaki düşüncesini şöyle açıklıyor: “Silikon Vadisi ve Wall Street olmadan bir internet ve bankacılık sektörü düşünün. İşte DeFi tam olarak bu.”

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Noble ayrıca, kendi iddiasına göre yukarı yönlü yüksek potansiyelleri olan ve az bilinen altcoinleri de paylaştı. Limenya.com olarak bu altcoinleri kısa adlarıyla, piyasa değerleriyle ve Noble’ın bu altcoinler hakkındaki görüşleri ile birlikte sizlerle paylaşıyoruz.

Airswap

Kısa isim: AST

Piyasa değeri: 48.8 milyon dolar

Analizcinin yorumu: “AirSwap, kripto para borsalarındaki alım satım emri işleyişi problemine karmaşık bir çözüm sunuyor. Altcoin bu çözümü aynı zamanda Ethereum ağı üzerinde paylaşıyor.”

Eden

Kısa isim: EDEN

Piyasa değeri: 74.7 milyon dolar

İlgili Haber:  Ethereum (ETH), Solana (SOL), Chainlink (LINK) - Altcoin Fiyat Analizi - 5 Ocak

Analizcinin yorumu: “Bu kripto para aslında çok karmaşık bir yapıya sahip ancak bazı büyük girişim sermayecileri bu kripto parayı destekliyor. Altcoin, Ethereum üzerindeki her bir blok içerisinde, işlem yapabilmek için bir dizi adil ve şeffaf kurallar sunuyor.”

Immutable x

Kısa isim: IMX

Piyasa değeri: Henüz yok

Analizcinin yorumu: “Immutable X coini NFT dünyasına adım atıyor. Altcoin Ethereum tabanlı bir katman 2 çözümü olmasıyla biliniyor. Bu, söz konusu coin ile Ethereum ağı üzerinde NFT’ler ile çalışabileceğiniz anlamına geliyor. Ancak bir nüans var. Bu coin katman 2 denilen bir çözüm sunuyor, bu sayede Ethereum ağı üzerinde gaz ücretleri olmadan çalışıyor.”

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar