18.7 C
İstanbul
29 Kasım 2021, Pazartesi

Analist, Uçuşa Geçebilecek 5 Metaverse Coinini Açıkladı!

Önemli Gelişmeler

Son güncelleme: 2 hafta önce

blank

Ünlü analist Lark Davis, bir sonraki Axie Infinity haline gelebileceğini düşündüğü 5 oyun projesini açıkladı.

blank

Star Atlas (ATLAS, POLIS)

Analistin listesinin ilk sırasında, Solana üzerinde inşa edilen bir sanal oyun metaverse’ünde geçen büyük bir çok oyunculu online oyun olan Star Atlas yer alıyor. Unreal Engine 5 kullanılarak geliştirilen oyun içerisinde sinema kalitesinde gerçek zamanlı bir dünya yer alacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Davis, Star Atlas’ın 2620 yılında geçen fütüristtik bir tür bilim kurgu oyunu olduğunu ve oyunda bulunan 3 büyük tarafın birbirleriyle oyun içi kaynaklar ve kontrol için mücadele ettiğini açıklıyor. Bu üç büyük tarafın, insanlar, uzaylı ırklarının kurduğu bir konsorsiyum ve robotlar olduğu biliniyor.

Aurory (AURY)

Aurory (AURY), Solana üzerinde geliştirilmiş ve retro fütüristtik bir metaverse’de geçen Japon bir rol yapma oyunudur. Oyuncular tek oyunculu oyun modu ya da iki çok oyunculu moddan birini tercih edebilecek.

Bununla birlikte kripto uzmanı, Aurory’nin oyuncular ve yatırımcılar arasında oldukça popüler hale geldiğini ve Eylül ayında yalnızca 3 saniyede 10.000 farklı kullanıcının oyun kayıt olduğunu da belirtti. Oyunun web sayfası günlük olarak 55.000 kullanıcı tarafından ziyaret ediliyor.

My Neighbor Alice (ALICE)

My Neighbor Alice, Blockchain teknolojisini milyonlarca oyuncuya tanıtmayı amaçlayan bir oyun olarak tanınıyor. Oyun metaverse’ünde oyuncular sanal arsalar satın alabiliyor, komşularıyla etkileşime giriyor ve çeşitli aktiviteler gerçekleştirerek ödüller kazanabiliyor. Oyun içerisinde arsa satın alan herkes My Neighbor Alice dünyasına katılabiliyor ve tarım, balıkçılık, böcek toplayıcılığı ve arıcılık gibi faaliyetlere katılabiliyor.

Wonder Hero (WND)

WonderHero, mobil ekosistem üzerinde geliştirilen “oyna-kazan” türünde bir NFT oyunudur. Sıra tabanlı bir MMORPG oyunu olan Wonder Hero, hem iOS hem de Android versiyonlarına sahip. Oyun metaverse’ünde oyuncular çeşitli “kahramanları” toplayarak bir tür rol yapma temalı savaşlara giriyor ve bu sanal dünyada oyun oynayarak token kazanıyor.

İlgili Haber:  Bitcoin, Diğer Kripto Paralar ve Facebook ile Metaverse Arasında Nasıl Bir İlişki Var?

Monkey Ball (MBS)

Solana üzerinde geliştirilen bir tür NFT tabanlı futbol oyunu olan MonkeyBall, hem oyuncuları hem de oyunları izleyen seyircileri ödüllendiriyor. Oyun, aslına bakılırsa FIFA Street ve Final Fantasy oyunları arasında bir türe denk geliyor. Oyun içerisinde oyuncular, maç kazandıklarında ya da diğer insanların oyunlarına katıldıklarında MonkeyBucks (MBS) tokeni kazanabiliyorlar.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz

En Çok Okunanlar
Send this to a friend