1 Ekim 2022, Cumartesi
22.6 C
İstanbul

Analist Yüzde 1000 Yükseliş Gösterebileceğini Düşündüğü 3 Altcoini Açıkladı!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Blockchain teknolojisi gelişirken yeni kripto paralar da günlük olarak kripto para piyasasında yerlerini alıyor.

Binance indirim kodu

Bu yeni kripto paralar beraberinde yeni terimler ve inovasyonlar da getiriyor. Bu yeni projelerin arasından gelecek vaat edenleri ayıklamak göz korkutucu olsa da, bir kripto paraya erken aşamalarda girmek aslında yüksek kazançlar getirmesini sağlıyor.

Binance indirim kodu

Bir Blockchain girişimcisi, yatırımcı ve eski bir bilgisayar mühendisi olan Ian Balina, kazanç getirebilecek kripto paraları herkesten önce saptamayı kendisine meslek edinmiş.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Ancak Balina ve ekibi bu saptamalarını rastgele yapmıyor. Değerlendirme süreçlerini kendilerine göre bazı mantıksal aşamalara oturtmuşlar. Token Metrics’teki uzman ekip analizciler ve daha önce Goldman Sachs, Mastercard, Amazon ve Morgan Stanley’de çalışmış Blockchain mühendislerinden oluşuyor.

Balina’nın Ekibi Polygon Fiyatı 0.20 Dolar iken Projeyi Farketmiş

Balina’nın konuyla ilgili ise şu açıklamaları yaptı: “Projeler Coinbase’de listelendiğinde potansiyel kazançlarının çoğuna zaten ulaşmış oluyorlar. Bu yüzden bizim için bu projeleri Coinbase’de listelenmelerinden önce yakalamak çok önemli çünkü bir proje Coinbase’e kadar geldiğinde bu aşamada artık bireysel yatırımcılardan oluşan piyasanın yeni isimleri satın almaya başlıyor.

Polygon (MATIC) gibi projeler bu sene Coinbase’de listelenmelerinden önce halihazırda daha küçük borsalarda işlem görüyordu. Balina ise kendi ekibinin Ocak ayı başlarında Polygon fiyatı 0.20 dolar iken bu projeyi fark ettiğini söyledi. Proje birkaç ay içerisinde, 18 Mayıs’ta 2.42 dolar ile rekor kırdı ve toplam artış da %1.115’e ulaştı.

Balina ve Ekibinin Şu Anki Favori Kripto Paraları

Chia Network (XCH)

Balina’ya göre Chia bir sonraki Bitcoin olabilir. Chia kendisini Bitcoin’den daha çevreci ve daha az merkezi bir değer transferi Blockchain’i olarak tanımlıyor. Chia’nın en önemli özelliği “zaman ve mekan ispatı (proof of space and time)” metoduna göre çalışması olarak nitelendiriliyor.

İlgili Haber:  Yeni Bir Madencilik Tekniği Kullanan Chia Coin (XCH) Pazartesi Günü Satışa Çıkıyor - Bilmeniz Gerekenler

Helium  (HNT)

HNT’nin madenciliği için şirketin özel olarak geliştirdiği cihazları satın almak gerekiyor. Bu cihazlar birer Wireless ağı üreten hotspotlar olarak çalışıyor. Madencilik cihazlarının fiyatları 400-500 dolar arasında değişiyor ve Helium’un sitesinde üçüncü parti bir mağazadan satın alınabiliyor.

Alchemix Finance (ALCX)

Bu proje yield farming (likidite madenciliği) üzerinden çalışıyor ve Alchemix protokolü üzerindeki her kollateral ile kazanç elde edilebiliyor. Proje üzerinden borsaya likidite sağlayan yatırımcılar karşılığında ALCX kazanıyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar