Analist Yüzde 1000 Yükseliş Gösterebileceğini Düşündüğü 3 Altcoini Açıkladı!

Önemli Gelişmeler
blank
Furkan Uyanık
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Blockchain teknolojisi gelişirken yeni kripto paralar da günlük olarak kripto para piyasasında yerlerini alıyor.

blank

Bu yeni kripto paralar beraberinde yeni terimler ve inovasyonlar da getiriyor. Bu yeni projelerin arasından gelecek vaat edenleri ayıklamak göz korkutucu olsa da, bir kripto paraya erken aşamalarda girmek aslında yüksek kazançlar getirmesini sağlıyor.

blank

Bir Blockchain girişimcisi, yatırımcı ve eski bir bilgisayar mühendisi olan Ian Balina, kazanç getirebilecek kripto paraları herkesten önce saptamayı kendisine meslek edinmiş.

Ancak Balina ve ekibi bu saptamalarını rastgele yapmıyor. Değerlendirme süreçlerini kendilerine göre bazı mantıksal aşamalara oturtmuşlar. Token Metrics’teki uzman ekip analizciler ve daha önce Goldman Sachs, Mastercard, Amazon ve Morgan Stanley’de çalışmış Blockchain mühendislerinden oluşuyor.

Balina’nın Ekibi Polygon Fiyatı 0.20 Dolar iken Projeyi Farketmiş

Balina’nın konuyla ilgili ise şu açıklamaları yaptı: “Projeler Coinbase’de listelendiğinde potansiyel kazançlarının çoğuna zaten ulaşmış oluyorlar. Bu yüzden bizim için bu projeleri Coinbase’de listelenmelerinden önce yakalamak çok önemli çünkü bir proje Coinbase’e kadar geldiğinde bu aşamada artık bireysel yatırımcılardan oluşan piyasanın yeni isimleri satın almaya başlıyor.

Polygon (MATIC) gibi projeler bu sene Coinbase’de listelenmelerinden önce halihazırda daha küçük borsalarda işlem görüyordu. Balina ise kendi ekibinin Ocak ayı başlarında Polygon fiyatı 0.20 dolar iken bu projeyi fark ettiğini söyledi. Proje birkaç ay içerisinde, 18 Mayıs’ta 2.42 dolar ile rekor kırdı ve toplam artış da %1.115’e ulaştı.

Balina ve Ekibinin Şu Anki Favori Kripto Paraları

Chia Network (XCH)

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Balina’ya göre Chia bir sonraki Bitcoin olabilir. Chia kendisini Bitcoin’den daha çevreci ve daha az merkezi bir değer transferi Blockchain’i olarak tanımlıyor. Chia’nın en önemli özelliği “zaman ve mekan ispatı (proof of space and time)” metoduna göre çalışması olarak nitelendiriliyor.

Helium  (HNT)

HNT’nin madenciliği için şirketin özel olarak geliştirdiği cihazları satın almak gerekiyor. Bu cihazlar birer Wireless ağı üreten hotspotlar olarak çalışıyor. Madencilik cihazlarının fiyatları 400-500 dolar arasında değişiyor ve Helium’un sitesinde üçüncü parti bir mağazadan satın alınabiliyor.

Alchemix Finance (ALCX)

Bu proje yield farming (likidite madenciliği) üzerinden çalışıyor ve Alchemix protokolü üzerindeki her kollateral ile kazanç elde edilebiliyor. Proje üzerinden borsaya likidite sağlayan yatırımcılar karşılığında ALCX kazanıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

Güncel Haberler

Bitcoin Madenciliği Şirketi Genesis Yatırım Turunda 125 Milyon Dolar Topladı

Çin’in ülkedeki Bitcoin madencileri ile ilgili sert önlemler almasının ardından diğer ülkelerdeki madenciler durumu fırsat bildi. Bununla birlikte Genesis...

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Send this to a friend