Analiste Göre XTZ, AMP ve Üç Diğer Altcoin Fiyatı Patlama Yaşayabilir!

Önemli Gelişmeler
blank
Furkan Uyanık
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Popüler analist Ben Armstrong, yayınladığı son videosunda, Ekim ayında yükseliş yaşayabileceğini düşündüğü en iyi 5 altcoini takipçileriyle paylaştı.

blank

Tezos (XTZ)

Analistin listesinin başında, 2017 yılında hayata geçirilmiş Tezos (XTZ) yer alıyor. Analiste göre Tezos, çok sayıda boğa ve ayı piyasasını atlatmış mükemmel bir topluluğa sahip. Armstrong’a göre XTZ kısa bir süre önce grafiğinde bir fincan-kulp formasyonu oluşturdu.

blank

Analiste göre bu altcoin projesi, Edo, Florence ve Granada güncellemelerini tamamlayarak yıl boyunca hızlı bir gelişme gösterdi ve yakında da Hangzhou güncellemesini alacak.

Bu yazının yazıldığı anlarda XTZ fiyatı 8.1 dolardan işlem görüyor. Armstrong, Tezos fiyatının bu yılın sonuna kadar 10 dolar ila 15 dolar arasına tırmanabileceğini düşünüyor.

Amp (AMP)

Analistin listesinde ikinci sırada Amp (AMP) yer alıyor. Bu yazının yazıldığı anlarda 0.05 dolardan işlem gören AMP, kendisine ait tüm zamanların en yüksek fiyat rekorundan %57 daha düşük bir seviyeden işlem görüyor ve yatay hareket sergilemeye devam ediyor. Analist, AMP fiyatının yılın son çeyreğinde 10x yükseliş göstererek altcoinin 0.5 dolara kadar çıkabileceğini iddia etti.

Vechain (VET)

Çin’in kripto paraları yasaklamasının ardından Armstrong, Çin hükümetinin onayladığı sınırlı sayıda kripto paralardan biri olan VeChain’in önünün Ekim ayı ve sonrası için açık olabileceğini düşünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Avalanche (AVAX)

Analistin altcoin listesinde dördüncü sırada ise Avalanche (AVAX) yer alıyor. Analiste göre AVAX fiyatı, kısa bir süre önce gerçekleşen mini ayı sezonunda sıçramalı hareketler yaptı ve duracağa da benzemiyor.

XRP (XRP)

Analistin listesindeki son altcoin ise Ripple (XRP) bulunuyor.

Armstrong bu kripto para ile ilgili görüşlerini şöyle sıralıyor: “Bu kripto para çok uzun zamandır ölüm kalım mücadelesi veriyor. Bu kripto paranın kendisine ait bir ordusu bulunuyor. Bu kripto para Asya’yı yavaş yavaş ele geçirmeye başladı ve yakında Batı dünyasında da bankalar için bir standart haline gelebilir. Bu kripto para, SEC başkanı Gary Gensler’ı geceleri uyutmayan kripto paradır.”

Bu yazının yazıldığı anlarda XRP fiyatı 1 dolar civarından işlem görüyor. Analist, XRP fiyatının 4x ya da 5x şeklinde katlanabileceğini iddia ediyor. XRP tokeninin SEC ile başının dertte olduğunu da hatırlatmak gerekiyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Güncel Haberler

Ripple (XRP), Amerikan Borsalarında Tekrar Listelenebilir Mi? Coinbase CEO’sundan Ripple’a Büyük Destek Geldi!

Coinbase CEO’su Armstrong, SEC ile olan savaşında Ripple’a destek verdiğini açıkladı ve XRP’nin Coinbase üzerinde tekrardan listelenebileceğine dair spekülasyonları...
Send this to a friend