7 Aralık 2022, Çarşamba
11.7 C
İstanbul

Analiste Göre XTZ, AMP ve Üç Diğer Altcoin Fiyatı Patlama Yaşayabilir!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Popüler analist Ben Armstrong, yayınladığı son videosunda, Ekim ayında yükseliş yaşayabileceğini düşündüğü en iyi 5 altcoini takipçileriyle paylaştı.

Binance indirim kodu

Tezos (XTZ)

Analistin listesinin başında, 2017 yılında hayata geçirilmiş Tezos (XTZ) yer alıyor. Analiste göre Tezos, çok sayıda boğa ve ayı piyasasını atlatmış mükemmel bir topluluğa sahip. Armstrong’a göre XTZ kısa bir süre önce grafiğinde bir fincan-kulp formasyonu oluşturdu.

Binance indirim kodu

Analiste göre bu altcoin projesi, Edo, Florence ve Granada güncellemelerini tamamlayarak yıl boyunca hızlı bir gelişme gösterdi ve yakında da Hangzhou güncellemesini alacak.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

Bu yazının yazıldığı anlarda XTZ fiyatı 8.1 dolardan işlem görüyor. Armstrong, Tezos fiyatının bu yılın sonuna kadar 10 dolar ila 15 dolar arasına tırmanabileceğini düşünüyor.

Amp (AMP)

Analistin listesinde ikinci sırada Amp (AMP) yer alıyor. Bu yazının yazıldığı anlarda 0.05 dolardan işlem gören AMP, kendisine ait tüm zamanların en yüksek fiyat rekorundan %57 daha düşük bir seviyeden işlem görüyor ve yatay hareket sergilemeye devam ediyor. Analist, AMP fiyatının yılın son çeyreğinde 10x yükseliş göstererek altcoinin 0.5 dolara kadar çıkabileceğini iddia etti.

Vechain (VET)

Çin’in kripto paraları yasaklamasının ardından Armstrong, Çin hükümetinin onayladığı sınırlı sayıda kripto paralardan biri olan VeChain’in önünün Ekim ayı ve sonrası için açık olabileceğini düşünüyor.

Avalanche (AVAX)

Analistin altcoin listesinde dördüncü sırada ise Avalanche (AVAX) yer alıyor. Analiste göre AVAX fiyatı, kısa bir süre önce gerçekleşen mini ayı sezonunda sıçramalı hareketler yaptı ve duracağa da benzemiyor.

XRP (XRP)

Analistin listesindeki son altcoin ise Ripple (XRP) bulunuyor.

Armstrong bu kripto para ile ilgili görüşlerini şöyle sıralıyor: “Bu kripto para çok uzun zamandır ölüm kalım mücadelesi veriyor. Bu kripto paranın kendisine ait bir ordusu bulunuyor. Bu kripto para Asya’yı yavaş yavaş ele geçirmeye başladı ve yakında Batı dünyasında da bankalar için bir standart haline gelebilir. Bu kripto para, SEC başkanı Gary Gensler’ı geceleri uyutmayan kripto paradır.”

İlgili Haber:  Shiba Inu (SHIB), Solana (SOL), Chainlink (LINK) - Altcoin Fiyat Analizi - 18 Kasım

Bu yazının yazıldığı anlarda XRP fiyatı 1 dolar civarından işlem görüyor. Analist, XRP fiyatının 4x ya da 5x şeklinde katlanabileceğini iddia ediyor. XRP tokeninin SEC ile başının dertte olduğunu da hatırlatmak gerekiyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar