2 Aralık 2022, Cuma
11.7 C
İstanbul

Ünlü Analist, Patlamaya Hazır Olduğunu Düşündüğü Sürpriz Altcoini Paylaştı!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Popüler analist Coin Bureau, takipçileriyle paylaştığı videosunda Algorand (ALGO) projesi hakkında detaylı bilgi verdi ve bu altcoin için düşündüğü fiyat tahminini dile getirdi.

Binance indirim kodu

Altcoine Genel Bakış

Algorand, merkeziyetsiz ve izinsiz açık Blockchain’i sayesinde sınırları olmayan bir ekonomi yaratmayı hedefleyen bir Blockchain platformu olarak biliniyor. Algorand ayrıca Blockchain teknolojisinin önünde bulunan en büyük engellerden birine de meydan okuyor. Bu engel, merkezsizlik özelliğinden feragat etmeden hem hızlı hem de ölçeklenebilir bir platform inşa etmeyi kapsıyor. Analist, düşüncelerini şöyle belirtiyor: “Diğer bir deyişle, Algorand, herkesin katılabileceği ve herkesin başarılı olabileceği bir Blockchain ekosistemi yaratmak istiyor. Platform; basitlik, anında işlem hızı, direkt kullanım adaptasyon ve performans kavramları temel alınarak inşa ediliyor.”

Binance indirim kodu

Bununla birlikte analist, Algorand’ın, kripto para sektöründe şimdiye kadar en iyi fonlanan kripto para projelerinden biri olduğunu da belirtiyor. Proje yaklaşık olarak 130 milyon dolarlık yatırım almıştı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

Bu yılın başlarında altcoin ağı, 10 milyon Algorand cüzdan adresinin üzerine çıktı ve 500’ün üzerinde proje halihazırda Algorand üzerinde inşa ediliyor.

2019 yılının Haziran ayında bir açık eksiltme ICO’su gerçekleştiren Algorand, tanesi 2.40 dolardan 25 milyon adet token satarak 60 milyon dolar gelir elde etmişti. Bu ICO ayrıca Algorand mainnet’inin de hayata geçirildiği dönemde yapıldı. Analist konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Bu sadece başlangıç, Algorand, her yıl açık eksiltme yöntemini kullanarak 600 milyon adet tokeni satışa sunmak istediğini söylemişti. ALGO’nun toplam token arzı ise 10 milyar adet olacak.

Analist: “ALGO Fiyatı 2.3 Dolara Kadar Çıkabilir”

Fiyat hareketi konusunda ise Coin Bureau, ALGO fiyatının kendisine ait tüm zamanların en yüksek fiyat rekoru olan 2.50 dolara kadar yükseldiğini belirtti. Bu fiyat seviyesi, altcoinin ICO fiyatı olan 2.40 dolardan yalnızca az bir miktar yukarıda bulunuyor. Bununla birlikte ALGO fiyatı gerçekten de sert bir düşüş yaşadı ve bu düşüş tamamen genel kripto para piyasasındaki düzeltme ile paralel şekilde gelişmedi. İlk yatırımcıların kilitli tokenlerinin kilidinin açılması ile birlikte düşüş hızlandı. Analist konuyla ilgili şunları ifade etti: “ALGO tokenlerini aktif bir şekilde satanlar da ilk yatırımcılar değil. ALGOrand Vakfı, operasyonlarını ve ekosistem genişlemesini finanse edebilmek için ALGO tokenlerini satıyor.”

İlgili Haber:  Shiba Inu (SHIB) ve EOS - Altcoin Fiyat Analizi - 5 Ekim - SHIB İçin 2 Kat Daha Yükseliş Mümkün Mü?

Bu yazının yazıldığı anlarda ALGO fiyatı son 24 saatteki %10’luk yükselişi ile birlikte 1.83 dolardan işlem görüyor. ALGO ile ilgili son analize buradan ulaşabilirsiniz.

Analist, iki ay içerisinde ALGO fiyatının 2.3 dolara çıkabileceğini, bunun ardından ise yine bir satış dalgası ile birlikte düşüşe geçebileceğini düşünüyor.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar