2 Aralık 2022, Cuma
11 C
İstanbul

Ünlü Analist, Yılın Son Çeyreği İçin Favori Altcoinini Açıkladı!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Popüler kripto para analizcilerinden biri olan Tom Busby, takipçileriyle paylaştığı videosunda, 2021 yılının son çeyreğinde patlama yapacağını iddia ettiği altcoini paylaştı.

Binance indirim kodu

GoMining Token – Altcoin Genel Görünümü

GoMining, 2017 yılında uluslararası bir dizi yatırımcı tarafından kurulan profesyonel bir madencilik şirketidir. 2021 yılı Nisan ayı itibariyle, şirketin, 200 MW değerlerine ulaşabilen kendi güç tüketim altyapılarına sahip küresel çapta veri merkezleri bulunuyor.

Binance indirim kodu

Bu denli büyük çaplı bir altyapının yönetimi de, kripto para alanında yüksek seviyeleri proje uygulamalarını sağlayabilecek tam yetkinlikleri içeren bir öz ekosistem yaratılarak idare ediliyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

GMT token

GMT tokeni gerçek varlıklar ile destekleniyor. Token sahiplerine günlük olarak Bitcoin (BTC) halinde gelir ödemesi yapılıyor.

Analizciye göre her bir GMT, SHA-256 protokolünü kullanan gerçek bir 0.001 TH/s işlem gücü tarafından destekleniyor. 1 GMT’ye sahip olan yatırımcılar, halihazırda Bitcoin madenciliği yapan cihazların işlem gücünün 0.001 TH/s bölümünü kiralıyor ve bu sayede günlük madencilik geliri elde ediyor.

Analizci, altcoin ile ilgili görüşlerini şöyle paylaşıyor: “Bu token, herhangi bir ekipman satın almadan ya da elektrik tüketimi gerekmeden, yatırımcıların günlük şekilde Bitcoin geliri elde etmesini sağlıyor. Ekipman satın alımı ve elektrik tüketimi, kripto para madenciliği alanındaki en önemli iki unsuru oluşturuyor. Normal bir şekilde Bitcoin ya da Ethereum madenciliği yapılmaya çalışıldığında yüklü miktar sermayenin feda edilmesi gerekiyor.”

Uzmana göre, madencilik ekipmanlarının aksine GMT tokeni yüksek düzeyde likit bir varlık olarak değerlendiriliyor. Tokenin satışı yalnızca birkaç dakika içerisinde gerçekleşiyor ve normalde yaşanan ekipman yıpranması ya da ek yatırım gerekliliği gibi sorunlar da ortadan kalkıyor. Tokenlerin piyasaya sürülmesi akıllı sözleşmeler ve Ethereum Blockchain platformu sayesinde gerçekleşiyor.

İlgili Haber:  Ünlü Analizci, Ripple (XRP) Fiyat Tahminini Açıkladı! "İki Hafta İçerisinde..."

Altcoin, Bitcoin ve genellikle Ethereum dışındaki kripto paraları tanımlamak için kullanılıyor. Piyasa değerine göre en büyük kripto paralar incelendiğinde, BTC ve ETH’den sonra Cardano’nun geldiği görülüyor. Ancak kısa bir süre öncesine kadar üçüncü sırada yer alan, aynı zamanda dünyanın en büyük altcoini unvanına da sahip olan token Binance Coin’di (BNB). Cardano’nun son zamanlardaki olağanüstü performansı ile birlikte üçüncü sıra ADA tokenine geçti.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar