28 Kasım 2022, Pazartesi
9.6 C
İstanbul

Apple Kurucu Ortağı Steve Wozniak, Yeni Bir Kripto Para Üretti

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 2 sene önce

Binance indirim kodu

Şu anda sadece HBTC borsasında WOZX’e sahip olabilirsiniz. Satın almak oldukça kolay ve hızlı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Apple kurucu ortağı, yeni bir kripto para başlattığını duyurdu.
  • Kripto para birimi WOZX, Efforce’un tokeni.
  • Kripto parayı kolayca satın alabilirsiniz; ancak tek bir borsadan.

Apple’ın kurucu ortağı Steve Wozniak bu hafta yeni bir kripto para birimi başlattığını duyurdu.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

WOZX, Wozniak’ın yeni enerji tasarrufu platformu Efforce’un tokeni olarak piyasaya giriş yaptı.

Şirketin teknik incelemesine göre Efforce, “binaların veya endüstriyel süreçlerin enerji verimliliğini iyileştirmek isteyenlere” odaklanıyor.

WOZX Nasıl Satın Alınabilir?

Başka bir deyişle WOZX, Efforce’un enerji tasarrufu girişimlerinde yer alanlara verilecek. Token sahipleri, Efforce platformunu içeren karar verme süreçlerine de aktif olarak katılabilecek.

Peki nasıl satın alacaksınız? WOZX şu anda yalnızca tek bir borsada mevcut: HBTC. Bunun yanında, önümüzdeki hafta itibariyle, söz konusu genç kripto para birimi, Bithumb Global’den de satın alınabilecek.

WOZX satın almak için, HBTC borsasında, kurulumu yalnızca birkaç dakika süren bir hesap oluşturmanız ve ardından, borsaya girdikten sonra direkt olarak WOZX satın almak yerine, onun eşleştirildiği tokeni satın almanız gerekiyor: Tether (USDT). Tether, ABD Dolarına sabitlenmiş bir stablecoin’dir.

WOZX’in Şu Anki Değeri 1.09 Dolar

HBTC’de USDT satın almak kolaydır: Bunu yapmak için, bankanızı veya kredi kartınızı borsaya bağlayın ve yalnızca satın al düğmesini tıklayın. Borsaya girdikten sonra USDT’yi WOZX satın almak için kullanabilirsiniz. Ayrıca, Coinbase ve Binance gibi diğer borsalarda satın aldığınız USDT’yi HBTC’ye taşıyabilir ve ardından bu USDT’yi Wozniak’ın yeni tokenini satın almak için de dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Şu an itibariyle bir WOZX’in 1.09 Dolar değerinde olduğunu belirtmekte fayda var.

İlgili Haber:  Bitcoin ETF’ler, Vadeli İşlemlerin Getirilerini Azaltabilir

Wozniak tarafından üretilen yeni kripto parayı ilk satın alanlardan olmak istiyorsanız, bunu daha az bilinen borsaların birinde yapabilirsiniz; ve yukarıda anlattığımız gibi bu oldukça kolaydır.

 

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar