20 Ocak 2022, Perşembe
7.3 C
İstanbul

Avalanche, Dogecoin’i Geride Bırakmayı Başardı: Kasım Ayında %100’lük Fiyat Artışı!

Yorum

Hiperenflasyon ve Bitcoin

Twitter CEO'su Jack Dorsey Ekim 2021'de ilginç bir tweet atmış ve dünya geneli hiperenflasyonun her şeyi değiştireceğini ve kısa...

Arbitrum Faciası

Yazmasam olmazdı. Geçtiğimiz günlerde Ethereum'un katman 2 çözümü Arbitrum tam tamına 19 saatlik bir kesinti yaşadı. Bu 19 saat...

Kim Bu Web 3.0’ın Sahibi?

Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim; sahibi sen, ben ve halk değil. Yani en azından şimdilik. Web 3.0 ile ilgili Twitter başta...

Aradığınız Blok Zincire Şu An Ulaşılamıyor

Tether istediği adresleri kara listeye ekleyip bloklayabiliyor. Centre adlı konsorsiyum yine Tether gibi USDC üzerinde istediği adresleri kara listeye alabiliyor,...

Avalanche (AVAX) fiyatı, son aylardaki yükselişini sürdürmeye devam ediyor. AVAX piyasa değeri 30.60 milyar Dolara ulaşarak tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetti.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • AVAX piyasa değeri 30.60 milyar Dolara ulaşarak tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetti.
  • AVAX, mevcut piyasa değeri ile birlikte sosyal medyanın en çok sevilen kripto parası Dogecoin’i (DOGE) geride bırakmayı başardı ve en büyük 10 kripto para arasına girdi.

AVAX, en değerli 10 kripto para arasına girdi.

Binance indirim kodu

Avalanche Fiyatı Artmaya Devam Ediyor!

Avalanche, Kasım ayının başından bu yana fiyatını iki kat artırmayı başardı. AVAX fiyatı şu dakikalarda 141.50 Dolar seviyesinde seyrediyor. Fiyat artışı sayesinde AVAX’ın piyasa değeri de 30.60 milyar Dolara ulaştı.

AVAX, mevcut piyasa değeri ile birlikte sosyal medyanın en çok sevilen kripto parası Dogecoin’i (DOGE) geride bırakmayı başardı ve en büyük 10 kripto para arasına girdi. Tesla CEO’su Elon Musk’ın favori kripto parası DOGE’nin mevcut piyasa değeri ise 30.30 milyar Dolar seviyesinde seyrediyor.

AVAX, Piyasanın Geri Kalanına Meydan Okuyor

Kripto para piyasası 10 Kasım tarihinden bu yana ciddi bir fiyat düzeltmesi ile mücadele veriyor.

Bu süreçte lider kripto para Bitcoin (BTC) 69.000 Dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesinden %20 oranında değer kaybederek 56.000 Dolar seviyesine kadar geriledi. Piyasanın ikinci en büyük kripto parası Ethereum (ETH) da aynı süreçte %19’luk değer kaybı yaşayarak 4.200 Dolar fiyatına kadar düştü.

Kripto para piyasasının geri kalanı da Bitcoin ve Ethereum ile benzer düşüşler yaşarken; Avalanche ise bu süreçte güçlü kalmayı; hatta fiyatını yüksek oranda artırmayı başardı. AVAX fiyatı, piyasanın ciddi bir düzeltme yaşadığı 10 Kasım’dan bu yana yaklaşık %65 oranında yükseldi.

İlgili Haber:  AVAX Fiyatı, 230 Milyon Dolarlık Token Satışının Ardından Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

AVAX, son iki gün içinde ise %25’lik bir fiyat artışı yaşayarak mevcut 141.50 Dolar seviyesine ulaştı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar
Send this to a friend