3 Aralık 2022, Cumartesi
9.6 C
İstanbul

Axie Infinity (AXS) Başta Olmak Üzere Oyun Tokenlerinde Ciddi Kayıp Yaşanıyor!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Kripto oyun tokenleri, Çarşamba günü daha geniş kripto para piyasasının serbest düşüşe geçmesinin ardından son 24 saat içinde en çok etkilenenler arasında yer alıyor.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Axie Infinity başta olmak üzere kripto oyun ve NFT tokenlerinde ciddi bir çöküş yaşanıyor.
  • Axie Infinity son 24 saatte %19.3 oranında bir düşüş yaşadı ve oyun piyasasını da beraberinde aşağı sürükledi.

Kripto para piyasasında çoğu kişi Bitcoin’in Eylül ayının sonundan bu yana ilk kez 43.000 Doların altına düşmesine ve Ethereum’un %13’ten fazla değer kaybetmesine odaklanmasına rağmen Axie Infinity başta olmak üzere kripto oyun ve NFT tokenlerinde de ciddi bir çöküş yaşanıyor.

Binance indirim kodu

Axie Infinity’de %20’lik Düşüş

Axie Infinity son 24 saatte %19.3 oranında bir düşüş yaşadı ve oyun piyasasını da beraberinde aşağı sürükledi.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

CoinGecko verilerine göre AXS şu dakikalarda son üç ayın en düşük seviyesi olan 76.95 Dolar fiyatından işlem görüyor. Axie Infinity bugün, 6 Kasım’da kaydedilen tüm zamanların en yüksek seviyesi 164.90 Dolara nazaran %50 daha aşağıda seyrediyor.

CHZ, ENJ, SAND ve Diğerleri

Taraftar tokeni üretim platformu Socios’a güç veren kripto para Chiliz (CHZ) de son gün içinde %14.8 oranında düştü ve şu dakikalarda 0.273 Dolara geriledi. CHZ, Mart 2021’de kaydedilen rekor seviyesi 0.87 Dolardan %68 daha düşük bir seviyede işlem görüyor.

Benzer şekilde kendi adını taşıyan çevrimiçi oyun platformunun yerel tokeni Enjin Coin (ENJ) de son 24 saat içinde %15 düşüş yaşadı ve 2.34 Dolar fiyatına geriledi.

Bunlara ek olarak Sandbox tokeni SAND %13 düşüşle 4.85 Dolara geriledi.

Daha geniş bir bakış açısıyla kripto para piyasasının toplam değeri de son 24 saat içinde %10.3 oranında değer kaybetti ve mevcut 2.13 trilyon Dolara geriledi.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar