25 Ocak 2022, Salı
-0.2 C
İstanbul

Axie Infinity ve Sorare, Yeni Bir NFT Oyun Projesine 6 Milyon Dolarlık Yatırım Yaptı

Yorum

2022’ye Dair Bir Takım Öngörüler

2022'ye kripto para piyasası kötü bir başlangıç yaptı. Her sene bir önceki yıl kendini yenileyemeyen, uzun vadede kullanıcıları ekosisteminde...

Hiperenflasyon ve Bitcoin

Twitter CEO'su Jack Dorsey Ekim 2021'de ilginç bir tweet atmış ve dünya geneli hiperenflasyonun her şeyi değiştireceğini ve kısa...

Arbitrum Faciası

Yazmasam olmazdı. Geçtiğimiz günlerde Ethereum'un katman 2 çözümü Arbitrum tam tamına 19 saatlik bir kesinti yaşadı. Bu 19 saat...

Kim Bu Web 3.0’ın Sahibi?

Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim; sahibi sen, ben ve halk değil. Yani en azından şimdilik. Web 3.0 ile ilgili Twitter başta...

Axie Infinity ve Sorare gibi önde gelen kripto para firmaları, yeni bir NFT oyun projesi ve bir DAO olan BlackPool’a 6 milyon Dolarlık yatırım yaptı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Axie Infinity ve Sorare gibi önde gelen kripto para firmaları, yeni bir NFT oyun projesi ve bir DAO olan BlackPool’a 6 milyon Dolarlık yatırım yaptı.
  • BlackPool’un DIGITAL liderliğindeki finansman turuna Bitkraft, Delphi Digital, Play Ventures, Backed ve Cherry Ventures gibi şirketler de destek verdi.

NFT oyun ve ticareti odaklı ilk merkezi olmayan özerk kuruluş (DAO) olan BlackPool, kısa süre önce DIGITAL tarafından yönetilen finansman turunda 6 milyon Dolar gelir elde etti.

Binance indirim kodu

DIGITAL liderliğindeki finansman turuna Bitkraft, Delphi Digital, Play Ventures, Backed ve Cherry Ventures gibi şirketlerin yanında Axie Infinity ve Sorare gibi kripto para endüstrisinin tanınan kuruluşları da destek verdi.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank

BlackPool’un NFT Oyun Dünyasına Dair Hedefleri

6 milyon Dolarlık sermaye enjeksiyonu BlackPool DAO’nun ilerideki hedefleri için kullanılacak. NFT odaklı DAO, “kripto paradaki en karmaşık ve en kârlı varlıklara erişimi demokratikleştirmeyi” amaçlıyor.

BlackPool yöneticisi Julien Bouteloup konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Bu yeni ortakların BlackPool’un vizyonuna dahil olması gerçekten heyecan verici. Çeşitli oyun ve yatırım deneyimleri getiriyorlar ve bu ek sermaye ile DAO, daha fazla oyunu desteklemek, lider yöneticileri kadrosuna çekmek ve çok daha fazlasını yapmak için büyümesini hızlandırabilecek…” ifadelerini kullandı.

BlackPool, Axie Infinity ve Sorare

BlackPool DAO ayrıca 12 milyon Dolarlık varlığıyla Sorare’deki en büyük ekonomik aktör ve 3000 Axie ve 100’den fazla arazi parseliyle Axie’deki en büyük “oyun içi loncalardan” biri olarak biliniyor.

Fabric Ventures Ortağı Max Mersch ise konu ile ilgili “BlackPool, metaverse alanında yükselecek 1000’lerce ekonomide değer yaratmak için ideal bir ortak.” ifadelerini kullandı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
En Çok Okunanlar
Send this to a friend