27 Mayıs 2022, Cuma
27.6 C
İstanbul

Axie Infinity Yatırımcısı Arca, 30 Milyon Dolarlık Bir Finansman Turu Düzenledi

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 7 ay önce

Binance indirim kodu

Arca’nın kapalı girişim fonu Arca Endeavor Fund, 30 milyon Doları aşan bir finansman turu düzenledi.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Arca, NFT’ler gibi dijital varlıklara odaklanan kapalı bir girişim fonu başlattı.
  • Fon, 30 milyon Dolar seviyesinin üzerinde destek alarak büyük bir başarı yakaladı.

Axie Infinity yatırımcısı olarak da bilinen büyük varlık yönetimi şirketi Arca, dijital varlık alanına yatırım yapmaya odaklanan kapalı girişim fonu Arca Endeavor Fund’ı duyurdu.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Arca, Axie Infinity Yatırımcısı Olarak Tanınıyor

Arca ekibinin üyelerinden David Nage konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Dijital varlıklar, kurucular ve yatırımcılar arasındaki dinamiği temelden değiştirdi. Arca Endeavour Fonu ise bu ikisi arasındaki boşluğu dolduruyor.” ifadelerini kullandı.

Nage, ayrıca, “Endeavor Fund, yeni sosyal ve ekonomik paradigmalarda meydana gelen değişimi ifade ediyor, bankası olmayan kişilere hizmet etmek için yeni yollar yaratıyor ve son yıllardaki teknoloji coşkusunun modellerini değiştiriyor.” diye ekledi.

Yeni fon ve finansman turu, Arca’nın küçük ve orta büyüklükteki dijital varlıklara odaklanacak amiral gemisi hedge fonu Digital Assets Fund’ı piyasaya sürmesinden kısa bir süre sonra duyuruldu.

Arca Fonu Hakkında Detaylar

Arca’nın CIO’su Jeff Dorman da fonun sofistike yatırımcılar için piyasaya dahil olmak açısından çok önemli bir rol oynayacağına inanıyor.

Dorman, “Endeavor ve Digital Assets Fund arasındaki simbiyotik ilişkinin pazar için harika olduğuna ve sofistike yatırımcıların piyasaya girişine olanak sağladığına inanıyoruz.” dedi.

Arca Endeavour Fonu, Arca’nın Dijital Varlıklar Fonu ile aynı hedefleri (DeFi, oyun, spor, müzik ve hayran katılımı, NFT piyasası ve finansal hizmetler) taşıyor.

Fon, 30 milyon Dolarlık destek görerek piyasaya oldukça başarılı bir giriş yaptı.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar