27 Mayıs 2022, Cuma
27.6 C
İstanbul

Axie Infinity’deki Fiyat Artışı Devam Ediyor: AXS, Coinbase’de Listelendi

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 7 ay önce

Binance indirim kodu

Axie Infinity’nin AXS’si şimdi Coinbase’de listeleniyor.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Axie Infinity’nin AXS’si şimdi Coinbase’de listeleniyor.
  • Popüler kripto oyun tokeni AXS, geçen hafta %70.4’ün üzerinde fiyat artışı yaşadı.

Axie Infinity (AXS), bugün erken saatlerde yapılan bir duyuruda, artık Coinbase’de listelendiğinin haberini verdi.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Popüler kripto oyun tokeni AXS, geçen hafta %70.4’ün üzerinde fiyat artışı yaşarken; son 24 saatte ise yalnızca %3’lük bir artış bildirdi.

Coinbase borsası, bu sabah erken saatlerde attığı bir tweette, “Zafer! AXS ve Coinbase sonunda bir arada!” diye yazdı.

Axie Infinity Nedir?

AXS, Ethereum ağında çalışan bir kripto tokenidir. Token, Pokémon benzeri popüler kripto oyunu Axie Infinity’ye güç veriyor.

AXS sahipleri, Axie Infinity’yi oynamanın yanı sıra Axie Infinity yönetimi ile ilgili oylamalara katılarak ödül de talep edebiliyor.

AXS geçen hafta önemli bir fiyat artışı bildirse de; bu popüler kripto oyun tokeninin aniden yükseldiği ilk hafta değil.

AXS Fiyatındaki İstikrarlı Yükseliş

AXS’nin fiyatı, yaz başından bu yana sürekli yükseliyor. 21 Haziran’da AXS, yaklaşık 4.20 Dolardan işlem görüyordu. Bitcoin ve Ethereum gibi daha büyük kripto paralar Temmuz ayının ortalarına kadar ciddi kayıplar yaşarken AXS ise yükselişini sürdürdü.

Temmuz ayının sonunda, AXS bir ayda %850’nin üzerinde yükselerek 40 Dolar fiyatını geçmeyi başardı. CoinGecko’ya göre kripto para, Ağustos ayında da yükselişini sürdürdü; hatta 11 Ağustos tarihinde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 75.73 Dolara ulaştı.

Coinbase ile gerçekleşen son listeleme ortaklığı da tokenin yükselişinde çok önemli oldu. Ünlü Amerikan kripto borsasındaki bir listelemenin herhangi bir kripto para üzerinde çok büyük bir pozitif etkisi olabileceği iyi bilinen bir gerçektir.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar