28 Mayıs 2022, Cumartesi
21.5 C
İstanbul

Axie Infinity’nin Tarihi Yükselişi Devam Ediyor: Son 24 Saatte Fiyatı %32 Arttı

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 7 ay önce

Binance indirim kodu

Oyun ve NFT odaklı blok zinciri platformlarıyla ilişkili tokenler bugün çift haneli kazançlar görüyor.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Oyun ve NFT odaklı platformların tokenlerinde bugün yükseliş yaşanıyor.
  • AXS, ENJ, FLOW ve diğer bazı kripto paralar son 24 saatte çift haneli kazançlar kaydetti.

Axie Infinity (AXS) ve Enjin (ENJ) gibi birkaç blok zinciri tabanlı oyun platformunun yerel tokenleri, bugün çift haneli kazançlar bildiriyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Kripto Oyun Tokenlerindeki Patlama Devam Ediyor

Pokémon benzeri kripto oyun platformu Axie Infinity’nin yerel tokeni olan AXS, son 24 saatte %32.4’lük bir fiyat artışı yaşadı ve 29.22 Dolar fiyatına ulaştı.

Bu arada, Enjin (ENJ), Decentraland (MANA) ve Flow (FLOW) gibi projeler de bugün benzer şekilde büyük kazançlar elde etti.

Blockchain tabanlı oyun platformu Enjin’in yerel tokeni olan ENJ’nin fiyatı son 24 saatte %18.1 değer kazanarak 1.42 Dolara ulaştı.

Sanal gerçeklik platformu Decentraland’da ödeme yapmak için kullanılabilen MANA’nın fiyatı ise son günde %17.4 artarak 0.73 Dolara yükseldi.

Son aylarda çok daha popüler hale gelen NFT pazarı NBA Top Shot’un da dayandığı blok zinciri Flow’un yerel tokeni de son 24 saatte %21.03 kazanç sağladı. FLOW, şu dakikalarda 20.05 Dolardan işlem görüyor.

Son olarak, blockchain tabanlı taraftar etkileşim platformu Socios.com’a güç veren Chiliz tokeni de kaydettiği %16.4’lük artışla 0.27 Dolar seviyesine ulaştı.

Kripto Oyun Tokenleri, Lider Kripto Paraları Geride Bıraktı

Kripto oyun tokenlerinde böylesine fiyat artışı yaşanırken, en büyük 10 kripto para ise durgun görünüyor. Bitcoin son 24 saatte sadece %0.1 oranında artmayı başardı ve 32.569 Dolar fiyatına ulaştı. Ethereum ise %1.3’lük kazanç yaşadı ancak hâlâ 2.000 Doların altında işlem görüyor.

İlgili Haber:  Balinalar Yüksek Ethereum Gaz Ücretlerinden Kâr Elde Ediyor

Önde gelen diğer kripto paralardan Binance Coin %5.2 artışla 318 Dolara ve Cardano da %1.82 artışla 1.24 Dolara yükseldi. Ripple’ın XRP’si ise %0.1 oranında gerileyerek 0.61 Dolara, Dogecoin %1.4 gerileyerek 0.19 Dolara ve Polkadot da %1.4 gerileyerek 13.60 Dolara düştü.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar