5 Aralık 2022, Pazartesi
10.7 C
İstanbul

Bağımsız Bir Oyun, Ücretsiz Bitcoin Dağıtacak

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Çalınan bir sakalı bulma üzerine kurulu bağımsız bir oyun, ücretsiz Bitcoin verecek.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • “Sakalımı Kim Çaldı? (Who Stole My Beard?)” oyunu bedava Bitcoin dağıtacak.
  • Oyuncular, Bitcoin içeren bir cüzdana erişmek için oyun içindeki bulmacayı çözmek zorunda.

Beardsville’de çalınan bir sakalı bulmak üzerine kurulu olan bağımsız bir bilgisayar oyunu, oyun içi bulmacayı çözen ilk oyuncuya ücretsiz Bitcoin verecek.

Binance indirim kodu

“Sakalımı Kim Çaldı?”

“Sakalımı Kim Çaldı?” oyunu, her biri tek bir kelime içeren 12 sanal kağıt parçasından oluşuyor. Oyun içindeki bulmacayı çözebilen ilk kişi, içinde gerçek Bitcoin bulunan bir Electrum Cüzdanına ulaşacak.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

Oyunun geliştiricisi olan Kaliforniyalı Neil Collier, bir cüzdana “bir miktar Bitcoin” aktardığını söyledi; ancak miktarı tam olarak açıklamadı.

Collier dün Reddit’e yaptığı açıklamada, “Yaklaşık bir yıl önce Bitcoin’e giriş yaptım ve onu seviyorum. Bitcoin hakkında farkındalığı artıracak ve tutkulu projemi teşvik edecek her şeyi de destekliyorum.” ifadelerini kullandı.

Oyun, 2 Ağustos’ta Yayınlanacak

Oyun 2 Ağustos’ta tam sürüm şeklinde yayınlanacak ve sadece fiat para birimleri ile satın alınabilecek. Collier, ilerleyen süreçte Bitcoin ile de satın alınabilecek bir oyun sürümü yayınlayacağını söyledi.

Bitcoin dışında, retro RPG dedektif oyunu, herkesin kanunen sakal bırakmasının zorunlu olduğu bir kasabada geçiyor.

Bir basın açıklamasına göre oyuncuların kontrol edeceği karakter, evcil köpeği Leo ile birlikte oyun içindeki bulmacaları ve .çeşitli gizemleri çözmek için yarışacak.

“Sakalımı Kim Çaldı?” oyununun geliştiricisi Collier, aynı zamanda Football: The Hardest Job ve RPG Character Builder gibi oyunların da geliştiricisi olarak tanınıyor.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar