1 Temmuz 2022, Cuma
26.7 C
İstanbul

BAT Fiyatı Son 24 Saatte %25 Oranında Yükseldi: Solana Etkisi!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 7 ay önce

Binance indirim kodu

Gizlilik odaklı Brave tarayıcısının önde gelen kripto para Solana ile entegre olacağına dair duyurunun ardından Brave’in BAT tokeni %25’ten fazla arttı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Gizlilik odaklı Brave tarayıcısının önde gelen kripto para Solana ile entegre olacağına dair duyurunun ardından Brave’in BAT tokeni %25’ten fazla arttı.
  • Entegrasyon ile birlikte yüksek hızlı ve düşük maliyetli blok zinciri Solana, Brave içindeki merkezi olmayan uygulama (dapp) desteği için varsayılan blok zinciri haline gelecek.

Gizlilik odaklı tarayıcı Brave’in kripto parası Basic Attention Token (BAT), son 24 saatte %25’ten fazla değer kazandı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

BAT Fiyatı %25 Oranında Yükseldi

BAT fiyatındaki %25’lik artış, Brave tarayıcısının piyasa değerine göre 4. en değerli kripto para Solana ile entegre olacağına dair dünkü duyurunun ardından geldi.

Brave’in web sitesinde paylaşılan duyuruya göre, entegrasyon ile birlikte yüksek hızlı ve düşük maliyetli blok zinciri Solana, Brave içindeki merkezi olmayan uygulama (dapp) desteği için varsayılan blok zinciri haline gelecek.

Brave CEO’su ve kurucu ortağı Brendan Eich konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Giderek daha fazla kullanıcı ve üreticinin, merkezi olmayan web’e hızlı ve uygun maliyetli erişim için ihtiyaç duymasıyla birlikte böyle bir entegrasyon zorunlu hale geldi. Bu sayede pek çok kripto para tüccarı, uygulamaları ve tokenleri sorunsuz bir şekilde kullanabilecek.” ifadelerini kullandı.

Brave ve Solana Entegrasyonu

Brave entegrasyonu ile birlikte Solana fiyatı da son 24 saatte %2 oranında yükseldi.

Eylül ayında 36 milyon aylık aktif kullanıcıya ulaşan Brave, son aylarda yoğun bir şekilde yeni özellikler duyurmaya başladı; Haziran ayında tarayıcı, kullanıcıların IP adreslerini toplamama veya sonuçları tanımlayıcı bilgilere dayalı olarak kişiselleştirme gibi gizlilik merkezli özelliklerle Google’ın arama motoru pazarındaki hakimiyetine meydan okumayı amaçlayan “Brave Search” sürümünü başlattı.

İlgili Haber:  Polkadot (DOT), Cosmos (ATOM) ve Bitcoin Cash (BCH) Fiyat Analizi - 12 Mayıs

Ekim ayında ise Brave Search, Google’ın yerine tarayıcı üzerindeki varsayılan arama motoru oldu. Brave, ayrıca Eylül ayında gizlilik odaklı bir video konferans özelliği olan Brave Talk’u da duyurdu.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar