9.8 C
İstanbul
5 Aralık 2021, Pazar

BAT Fiyatı Son 24 Saatte %25 Oranında Yükseldi: Solana Etkisi!

Önemli Gelişmeler

Son güncelleme: 1 hafta önce

blank

Gizlilik odaklı Brave tarayıcısının önde gelen kripto para Solana ile entegre olacağına dair duyurunun ardından Brave’in BAT tokeni %25’ten fazla arttı.

blank

Haberin Özeti

  • Gizlilik odaklı Brave tarayıcısının önde gelen kripto para Solana ile entegre olacağına dair duyurunun ardından Brave’in BAT tokeni %25’ten fazla arttı.
  • Entegrasyon ile birlikte yüksek hızlı ve düşük maliyetli blok zinciri Solana, Brave içindeki merkezi olmayan uygulama (dapp) desteği için varsayılan blok zinciri haline gelecek.

Gizlilik odaklı tarayıcı Brave’in kripto parası Basic Attention Token (BAT), son 24 saatte %25’ten fazla değer kazandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

BAT Fiyatı %25 Oranında Yükseldi

BAT fiyatındaki %25’lik artış, Brave tarayıcısının piyasa değerine göre 4. en değerli kripto para Solana ile entegre olacağına dair dünkü duyurunun ardından geldi.

Brave’in web sitesinde paylaşılan duyuruya göre, entegrasyon ile birlikte yüksek hızlı ve düşük maliyetli blok zinciri Solana, Brave içindeki merkezi olmayan uygulama (dapp) desteği için varsayılan blok zinciri haline gelecek.

Brave CEO’su ve kurucu ortağı Brendan Eich konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Giderek daha fazla kullanıcı ve üreticinin, merkezi olmayan web’e hızlı ve uygun maliyetli erişim için ihtiyaç duymasıyla birlikte böyle bir entegrasyon zorunlu hale geldi. Bu sayede pek çok kripto para tüccarı, uygulamaları ve tokenleri sorunsuz bir şekilde kullanabilecek.” ifadelerini kullandı.

Brave ve Solana Entegrasyonu

Brave entegrasyonu ile birlikte Solana fiyatı da son 24 saatte %2 oranında yükseldi.

Eylül ayında 36 milyon aylık aktif kullanıcıya ulaşan Brave, son aylarda yoğun bir şekilde yeni özellikler duyurmaya başladı; Haziran ayında tarayıcı, kullanıcıların IP adreslerini toplamama veya sonuçları tanımlayıcı bilgilere dayalı olarak kişiselleştirme gibi gizlilik merkezli özelliklerle Google’ın arama motoru pazarındaki hakimiyetine meydan okumayı amaçlayan “Brave Search” sürümünü başlattı.

İlgili Haber:  Kurucusu Polis Tarafından Alındıktan Sonra OKEx Token Fiyatlarında Düşüş Yaşanıyor

Ekim ayında ise Brave Search, Google’ın yerine tarayıcı üzerindeki varsayılan arama motoru oldu. Brave, ayrıca Eylül ayında gizlilik odaklı bir video konferans özelliği olan Brave Talk’u da duyurdu.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz

En Çok Okunanlar
Send this to a friend