Binance Alpaca Finance (ALPACA) ve Harvest Finance (FARM) Altcoinlerini Listeliyor!

Önemli Gelişmeler
blank
Furkan Uyanık
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, bugün yaptığı açıklamasında Alpaca Finance (ALPACA) ve Harvest Finance (FARM) altcoinlerinin inovasyon bölgesinde listeleneceğini açıkladı.

blank

Binance üzerindeki inovasyon bölgesi, kullanıcıların yeni ve yenilikçi altcoinleri alıp satmasına imkan sağlıyor. Bu bölgedeki altcoinler diğer tokenlere göre genellikle daha yüksek volalite ve risk değerlerine sahip oluyor.

blank

,İnovasyon bölgesinde alım satım yapabilmek için tüm kullanıcıların Binance’ın web versiyonunu ziyaret etmesi ve inovasyon bölgesi alım satım sayfasında Binance hüküm ve koşullarını kabul ederek küçük bir sınava tabii tutulması gerekiyor.

Binance Alpaca Finance (ALPACA) ve Harvest Finance (FARM) altcoinleri için ALPACA/BTC, ALPACA/BNB, ALPACA/BUSD, ALPACA/USDT, FARM/BTC, FARM/BNB, FARM/BUSD ve FARM/USDT işlem çiftlerini açacak. Çiftler 11 Ağustos itibariyle Türkiye saati ile sabah 5’te işleme açıldı.

Alpaca Finance (ALPACA) Nedir?

Alpaca Finance, Binance Smart Chain’i üzerinde kaldıraçlı yield farming yapabilme olanağı sunan bir ödünç verme protokolüdür. Alpaca Finance üzerinden ödünç alınan varlıklar, platformun kaldıraçlı yield farming bölümünde kullanılabiliyor. ALPACA ise bu platformun kendi tokeni olarak biliniyor. Yield farming özelliğini kullanan kullanıcılar, performans ücreti dağıtımı, kazanç ödülleri gibi ücretleri ALPACA olarak alıyor ve bu tokene sahip olan kullanıcılar platform üzerindeki kararlarda söz sahibi olabiliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Harvest Finance (FARM) Nedir?

Harvest Finance, sahip olunan fonları merkezsiz finans (DeFi) ekosistemi içerisinde yield elde etme amacıyla transfer eden bir yield optimize edicisi olarak biliniyor. FARM tokeni, Harvest Finance üzerinde staking ve yield farming işlemlerinde kullanılıyor.

Coinbase Pro, Harvest Finance (FARM)’ı 27 Temmuz’da Listeleyince Fiyatı %100’ün Üzerinde Artmıştı

Binance yaptığı açıklamasında ALPACA ve FARM’ın görece yeni tokenler olduğunu ve çok yüksek volalite değerleri gibi normalden yüksek risklere sahip olabileceklerini söyledi. Ayrıca gereken risk yönetimi tecrübesine sahip olunması ve ALPACA ve FARM için kullanıcıların kendi araştırmalarını yapması gerektiği vurgulanmıştı.

Alpaca Finance (ALPACA) bu yazının yazıldığı anlarda Binance üzerinde %29’luk bir yükseliş ile 1.24 dolardan işlem görürken Harvest Finance (FARM) ise yine Binance üzerinde %42’lik yükseliş ile 280 dolardan işlem görüyor. Tahmin edildiği gibi iki token de Binance üzerinde listelenmelerinin ardından genel kripto para piyasasındaki olumlu havanın da etkisiyle ani bir sıçrama yaptı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Güncel Haberler

Ripple (XRP), Amerikan Borsalarında Tekrar Listelenebilir Mi? Coinbase CEO’sundan Ripple’a Büyük Destek Geldi!

Coinbase CEO’su Armstrong, SEC ile olan savaşında Ripple’a destek verdiğini açıkladı ve XRP’nin Coinbase üzerinde tekrardan listelenebileceğine dair spekülasyonları...
Send this to a friend