27 Mayıs 2022, Cuma
18.7 C
İstanbul

Binance Alpaca Finance (ALPACA) ve Harvest Finance (FARM) Altcoinlerini Listeliyor!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, bugün yaptığı açıklamasında Alpaca Finance (ALPACA) ve Harvest Finance (FARM) altcoinlerinin inovasyon bölgesinde listeleneceğini açıkladı.

Binance indirim kodu

Binance üzerindeki inovasyon bölgesi, kullanıcıların yeni ve yenilikçi altcoinleri alıp satmasına imkan sağlıyor. Bu bölgedeki altcoinler diğer tokenlere göre genellikle daha yüksek volalite ve risk değerlerine sahip oluyor.

Binance indirim kodu

,İnovasyon bölgesinde alım satım yapabilmek için tüm kullanıcıların Binance’ın web versiyonunu ziyaret etmesi ve inovasyon bölgesi alım satım sayfasında Binance hüküm ve koşullarını kabul ederek küçük bir sınava tabii tutulması gerekiyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Binance Alpaca Finance (ALPACA) ve Harvest Finance (FARM) altcoinleri için ALPACA/BTC, ALPACA/BNB, ALPACA/BUSD, ALPACA/USDT, FARM/BTC, FARM/BNB, FARM/BUSD ve FARM/USDT işlem çiftlerini açacak. Çiftler 11 Ağustos itibariyle Türkiye saati ile sabah 5’te işleme açıldı.

Alpaca Finance (ALPACA) Nedir?

Alpaca Finance, Binance Smart Chain’i üzerinde kaldıraçlı yield farming yapabilme olanağı sunan bir ödünç verme protokolüdür. Alpaca Finance üzerinden ödünç alınan varlıklar, platformun kaldıraçlı yield farming bölümünde kullanılabiliyor. ALPACA ise bu platformun kendi tokeni olarak biliniyor. Yield farming özelliğini kullanan kullanıcılar, performans ücreti dağıtımı, kazanç ödülleri gibi ücretleri ALPACA olarak alıyor ve bu tokene sahip olan kullanıcılar platform üzerindeki kararlarda söz sahibi olabiliyor.

Harvest Finance (FARM) Nedir?

Harvest Finance, sahip olunan fonları merkezsiz finans (DeFi) ekosistemi içerisinde yield elde etme amacıyla transfer eden bir yield optimize edicisi olarak biliniyor. FARM tokeni, Harvest Finance üzerinde staking ve yield farming işlemlerinde kullanılıyor.

Coinbase Pro, Harvest Finance (FARM)’ı 27 Temmuz’da Listeleyince Fiyatı %100’ün Üzerinde Artmıştı

Binance yaptığı açıklamasında ALPACA ve FARM’ın görece yeni tokenler olduğunu ve çok yüksek volalite değerleri gibi normalden yüksek risklere sahip olabileceklerini söyledi. Ayrıca gereken risk yönetimi tecrübesine sahip olunması ve ALPACA ve FARM için kullanıcıların kendi araştırmalarını yapması gerektiği vurgulanmıştı.

İlgili Haber:  Ledger Sahipleri Bir Dolandırıcılık Sitesine 1.1 Milyon XRP Kaybetti

Alpaca Finance (ALPACA) bu yazının yazıldığı anlarda Binance üzerinde %29’luk bir yükseliş ile 1.24 dolardan işlem görürken Harvest Finance (FARM) ise yine Binance üzerinde %42’lik yükseliş ile 280 dolardan işlem görüyor. Tahmin edildiği gibi iki token de Binance üzerinde listelenmelerinin ardından genel kripto para piyasasındaki olumlu havanın da etkisiyle ani bir sıçrama yaptı.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar