Binance ABD CEO’su: Bitcoin 2022’ye Kadar 100.000 Dolara Ulaşacak

Önemli Gelişmeler

Büyük kripto borsası Binance’nin ABD kolunun CEO’su olan Catherine Coley, mevcut Bitcoin boğasının kripto varlığının 100.000 dolara kadar bir fiyata ulaşabileceği hakkında bir açıklamada bulundu.

blank

Dün KLTA haber kuruluşuna konuşan Coley, Bitcoin (BTC) fiyatındaki son yükselişe ve fiyatın, bir aydan kısa bir süre içinde 19.000 dolardan 34.000 doların üzerine çıkmasına değinerek kripto varlığın fiyatında görülen bu artışın, ilgilenen kurumsal yatırımcıların sayısındaki artıştan kaynaklanabileceğini söyledi.

blank

“2017 boğa koşusunun öncesine benzer bir süreçten geçiyoruz”

Kripto alanının, Temmuz 2016’da ödüllerin yarıya inmesinin üzerinden bir yıldan fazla bir zaman geçtikten sonra BTC fiyatının yükseldiği 2017 boğa koşusu öncesinde olanları hatırlatan Coley, hızlandırılmış bir yükseliş görülebileceğini sözlerine ekledi.

50.000 doların mantıklı göründüğü bir noktada bu miktarın kesinlikle bundan biraz daha yüksek olacağını ifade eden CEO, 2021’in sonunda Bitcoin için 75.000 dolardan 100.000 dolara çıkan bir fiyatı tahmin ettiğini açıkladı.

Fiyat artışı 100 kattan çok daha fazla olabilir

Binance.US CEO’su, önümüzdeki yıl için gerçekleştirdiği yükseliş tahminleri konusunda yalnız kalmadı. Kraken’in büyüme lideri Dan Held de geçen yıldan beri Bitcoin’in 2021’de bir “süper döngüye” girebileceğini ve sonunda fiyatı 1.000.000 dolara çıkarabileceğini söylüyordu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Geçen hafta YouTube kanalında yayınlanan bir videoda Held, Bitcoin fiyatının kripto varlığının artan benimsenmesine bağlı olarak 100 kat artıştan çok daha fazla olmak üzere yukarı doğru hareket edeceğini tahmin etti.

Bitcoin Financial Times’ın ön sayfasında

Mevcut boğa koşusu, büyük haber kaynaklarının da dikkatini çekti. Bitcoin, İngiltere merkezli uluslararası iş gazetesi Financial Times’ın bugünkü ön sayfasında yer almayı başardı.

Bugün itibariyle Bitcoin’in fiyatı, son 24 saat içinde %4 artarak 33.410 dolarda kaldı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Güncel Haberler

ETH 2.0 Yükseltmesinden Sonra Ethereum’da Neler Değişecek?

Ethereum blok zinciri, mevcut enerji yoğun iş kanıtı sisteminden hisse kanıtı algoritmasına geçtikten sonra ETH arzının azalması bekleniyor. Haberin Özeti ...
Send this to a friend