Binance ABD, Coinbase ile Rekabet Etmek İçin Stratejisini Açıkladı

Önemli Gelişmeler
blank
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Son güncelleme: 1 ay önce

blank

Binance ABD CEO’su Brian Brooks, şirketin önümüzdeki 18 ay içinde çalışan sayısını 5 katına çıkaracağını söyledi.

blank

Haberin Özeti

  • Binance ABD CEO’su Brian Brooks, online Ethereal zirvesinde açıklamalarda bulundu.
  • Brooks, şirketin çok yakında genişlemeyi planladığını dile getirdi.
  • CEO, ayrıca, borsanın çeşitlenmeye devam edeceğine inanıyor.

Binance ABD’nin yeni CEO’su Brian Brooks, bu yılki online Ethereal Zirvesi’nde önemli açıklamalarda bulundu.

Binance ABD, Çalışan Sayısını Artıracak

Brooks, 75 ila 100 kişiyi daha işe alarak önümüzdeki altı ayda çalışan sayısını sayısını ikiye katlamayı planladıklarını dile getirdi. Orta vadede ise Brooks, mevcut çalışan sayısının 5 katına çıkacağını belirtti.

“Binance’in Amerika Birleşik Devletleri’nde en hızlı büyüyen borsa olduğu çok açık bir gerçek.” diyen Brooks, kendisini de bu büyümenin bir parçası olarak gördüğünü ifade etti. Brian Brooks, 20 Nisan’da Binance ABD’nin CEO’su olmak için görevi Catherine Coley’den devraldı.

Brooks, ABD eski Başkanı Donald Trump’ın yönetiminde Para Birimi Muhasebe Ofisi’ne (OCC) başkanlık etti; ve ayrıca bir buçuk yıl da Coinbase’in Baş Hukuk Sorumlusu olarak görev yaptı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Brooks’a neden Binance’da görev yapmayı tercih ettiği sorulduğunda şöyle cevap verdi: “Bu yapmayı sevdiğim iş. Burada çok hızlı bir büyüme oranı öngörüyorum. Ve benim için bundan daha eğlenceli bir şey yok.”

Brian Brooks ve Kripto Para

Brooks’un görev süresi boyunca OCC, bankaların stablecoinleri nasıl saklayabilecekleri ve kripto şirketlerinin nasıl banka gibi hareket edebilecekleri hakkında bir rehber yayınladı.

Brooks, ayrıca Binance ve Washington yönetimi arasındaki ilişkiyi güçlendirmek için de önemli bir figür olarak görülüyor. Brooks da bu konu ile ilgili, “Binance ABD’ye sanırım bu cephede yardımcı olabilirim.” yorumunu yaptı.

Binance ABD’nin yeni CEO’su, kripto para sektörünün geleceğine ilişkin öngörülerini de paylaştı. Brooks, borsaları “kripto dünyasına giriş için bir aracı” olarak gördüğünü dile getirdi. Yeni CEO, ayrıca, stablecoinlerin gelecekteki ödeme mekanizması olacağına inandığını da belirtti. Brooks, “Stablecoinlerin ana ödeme mekanizması olması ile birlikte artık banka hesabınız ve kripto para cüzdanının arasında sürekli gidip gelmek zorunda kalmayacaksınız.” ifadesini kullandı.

Binance ABD’yi yalnızca bir borsa olarak görmediğinin de altını çizen Brooks, “Bizim hizmetlerimiz arasında türevler, vadeli işlemler ve yakında çıkacak olan NFT platformu gibi oldukça çeşitli finansal araçlar bulunuyor.” diye ekledi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

Güncel Haberler

Dünyanın En Büyük Beş Kripto Borsasından Biri Olan Bybit, Kanadalı Düzenleyicilerle Mahkemelik Oldu: İşte Detaylar

Ontario Menkul Kıymetler Komisyonu (OSC), Bybit'in "kayıtsız bir kripto varlık ticaret platformu" olduğunu iddia etti. Haberin Özeti OSC, Mart ayında...

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Send this to a friend