26 Mayıs 2022, Perşembe
17.5 C
İstanbul

Binance, Bitcoin Visa Kartlarını Avrupa’daki Müşterilerine Göndermeye Başladı

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 1 sene önce

Binance indirim kodu

Avrupa Ekonomik Bölgesi’nde yaşayanlar artık Binance Kartları sipariş edebilir veya önceden başlatılmış bir teslimat sürecinin tamamlanmasını talep edebilir.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Binance, Avrupa’daki müşterilerine Bitcoin Visa Kartlarını göndermeye başladı.
  • Kartın bir süre ücretsiz olacağı açıklandı.
  • Ayrıca Binance kartları, Ethereum’u da desteklemeye başladı.

Kripto para borsası Binance, kripto Visa kartlarını Avrupa Ekonomik Bölgesi’ndeki müşterilerine göndermeye başladı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Duyuruya göre Binance Card, kullanıcıların ATM’lerde günde 8.700 Euroya kadar harcama yapmasına ve 290 Euroya kadar da para çekmelerine olanak sağlayacak. Ek olarak, kart sahipleri satın aldıklarında %8’e varan nakit para iadesi almaya hak kazanacaklar. Ancak bu tekliften tam anlamıyla yararlanmak için büyük miktarlarda kripto para sahibi olmanız ve önemli seviyede Binance Parası tutmanız gerekiyor.

Cüzdanınızdaki En Havalı Kart

Fiziksel kartın diğer tüm avantajlarının yanı sıra ücretsiz olduğunu da belirten Binance, 2021’e kadar sıfır ücret politikası uygulanacağını açıkladı. Ayrıca borsa, çıkardığı kartın görünüş olarak da “cüzdanınızdaki en havalı kart” olacağını iddia ediyor.

Binance, kartlarının artık Ethereum’u da desteklediğini açıkladı.

Konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Ethereum kârınızla ödeme mi yapacaksınız? Artık sevdiğiniz şeyleri Ethereum ile satın alabilirsiniz. Ethereum’u Kart cüzdanınıza aktarmanız ve onu tercih edilen ödeme varlığı yapmak için diğer coinlerin üzerine sürüklemeniz yeterli.” ifadeleri yer aldı.

Binance, Temmuz Ayında Swipe’ı Satın Almıştı

Kripto borsası Binance, Temmuz ayında kripto banka kartı planlarını artıran çok para birimli dijital cüzdan ve Visa banka kartı platformu olan Swipe’ı satın almıştı.

Ancak, eski Swipe kullanıcıları bugün zaten mevcut kart cüzdanlarının Binance Card ile uyumlu olmadığını keşfettiler. Borsa da daha sonra bunu doğruladı.

İlgili Haber:  Çinli Bitmain, ABD Eyaleti Georgia'da 56.000 Adet Yeni Bitcoin Madenciliği Cihazı Kuruyor!

Binance Nederlands, bu durum ile ilgili üzgün olduklarını dile getiren bir açıklama paylaştı.

Bitcoin geri ödeme ödülleri platformu Fold da aynı şekilde Visa ile ortaklaşa oluşturulmuş fiziksel kripto banka kartlarını göndermeye başladı. Ancak bu özellik şimdilik yalnızca ABD’de mevcut.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar