15 Ağustos 2022, Pazartesi
22.6 C
İstanbul

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Bloomberg 50 Listesinde

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 2 sene önce

Binance indirim kodu

Bloomberg Businessweek, yıllık bazda açıkladığı önemli kişiler listesi Bloomberg 50’ye Binance CEO’su Changpeng “CZ” Zhao’yu da dahil etti.

Binance indirim kodu

Bir kripto para milyarderi olarak Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun alkışlara ihtiyacı yok. O zaten Bloomberg listelerindeki yerini almaya başladı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Bloomberg Businessweek bugün, başarıları takdire değer olan iş, eğlence, finans, politika, bilim ve teknoloji alanlarında çalışanların yıllık listesini açıkladı. Bloomberg 50 adı verilen listede Binance CEO’su Changpeng Zhao da yer aldı.

Fauci ve Billie Eilish Gibi İsimler de Aynı Listede

Bu yılki listede Dr. Anthony Fauci, eski NFL oyun kurucusu Colin Kaepernick ve şarkıcı Billie Eilish gibi isimler bulunuyor.

Öncü kripto para borsalarından Binance’in kurucusu Changpeng Zhao konu ile ilgili yaptığı açıklamalarda, “Dünyamızı daha iyi hale getiren bu olağanüstü insan grubunun bir parçası olmaktan çok mutluyum ve bununla gurur duyuyorum.” dedi. Farklı alanlarda değişim getiren bu kararlı ve tutkulu liderlerin yanında yer almanın çok özel bir his olduğunu dile getiren Zhao, “Temel araç olarak kripto ile küresel finansal katılımı artırmak, insanları ve kullanıcılarımızı ilk sıraya koymak için çalışmaya devam edeceğiz.” açıklamalarını yaptı.

Binance’ın 2020 Kâr Seviyesi 800 Milyon Doları Geçebilir

Binance, dünyanın en iyi kripto para borsalarından biri olarak herkes tarafından takdir görüyor. Changpeng Zhao, Bloomberg’e yaptığı açıklamalarda, borsanın kârının 2019 yılı özelinde 570 milyon Dolar olduğunu; 2020 yılında ise sayının 800 milyon Dolar değerinin üzerine çıkmasını beklediklerini söyledi.

Binance’ın başarılı CEO’su, 2020 yılının pandemi felaketi nedeniyle tüm insanlık adına kötü geçtiğini ancak kripto para endüstrisinin bu süreçte güvenli bir liman olarak kalmaya devam ettiğinin altını çizdi.

İlgili Haber:  ABD’de Bir Hastane 800.000 Dolarlık Bitcoin Bağışı Aldı

Bu hafta başlarında Forbes, finans, spor, eğlence ve diğer sektörlerdeki en umut verici kişilerden oluşan 30 Yaş Altı listesini açıklamıştı. Bu listeden farklı olarak, Bloomberg, yalnızca 30 yaşın altındaki insanlarla sınırlı olmayan kendi listesini açıklamakta gecikmedi.

 

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar