1 Temmuz 2022, Cuma
25.7 C
İstanbul

Binance CEO’su Dogecoin İle İlgili Hatırlatmada Bulundu

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Dogecoin beklentileri yerle bir etmiş gözüküyor. Elon Musk’ın SNL’de Dogecoin’e yer vermesi fiyat üzerinde pek bir etki yaratmışa benzemiyor. Tersine bu haberin girildiği saatte Dogecoin fiyatı %25 düşüşle 0.53 sentten işlem görüyordu.

Binance indirim kodu

Binance CEO’sundan açıklama geldi

Dogecoin özellikle son bir kaç haftadır herkesin gündeminde. Buna dünyanın en büyük kripto para borsası Binance CEO’su Changpeng Zhao da dahil. Doge fiyatının SNL ile birlikte çakılmasının ardından CZ 4 Şubat 2021 tarihinde attığı bir tweeti tekrar retweet ederek hatırlatmada bulundu.

Binance indirim kodu

“Doge’nin bazı artıları/riskleri…

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Artıları: Komik, eğlenceli, pazarlama müdürü Elon Musk gibi biri, herhangi bir çekirdek geliştirici ekibi olmadığı için bir anlamda merkeziyetsiz.. Ve terkedilmiş.

Riskleri: Tek bir adreste tüm Doge arzının %27’si var. Top 20 adres tüm Doge arzının %50’sinden fazlasına sahip. Bu açıdan merkezi.. Ve terkedilmiş.”

blank

Dogecoin’in nefesi BNB’nın ensesinde

SNL yayınından bir gün önce Dogecoin ile BNB’nin piyasa değeri arasındaki fark %2’ye düşmüştü. Pek çok Doge yatırımcısı Doge’nin BNB’yi geçip üçüncü sıraya oturacağını düşünüyordu. Ancak bu olmadı. SNL’in beklenen etkiyi yaratmaması Doge fiyatında düşüşe neden olduğu gibi piyasa değerini de aşağıya çekti. Bu haberin girildiği saatte BNB ile Doge arasındaki piyasa değeri farkı 32 milyar dolara çıkmıştı.

Peki bundan sonra ne olacak?

Dogecoin’i artacağı umuduyla yüksekten alan yatırımcılardan bazıları Doge’yi satmayı düşünürken bazıları fiyatın tekrar artacağı umuduyla HODL etmeyi tercih ediyor. Fakat uzmanlar ve analistler Dogecoin ve Safemoon benzeri volatil varlıklara yatırım yapma noktasından uyarılarda bulunuyorlar.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar