Binance CEO’su Dogecoin İle İlgili Hatırlatmada Bulundu

Önemli Gelişmeler

Dogecoin beklentileri yerle bir etmiş gözüküyor. Elon Musk’ın SNL’de Dogecoin’e yer vermesi fiyat üzerinde pek bir etki yaratmışa benzemiyor. Tersine bu haberin girildiği saatte Dogecoin fiyatı %25 düşüşle 0.53 sentten işlem görüyordu.

blank

Binance CEO’sundan açıklama geldi

Dogecoin özellikle son bir kaç haftadır herkesin gündeminde. Buna dünyanın en büyük kripto para borsası Binance CEO’su Changpeng Zhao da dahil. Doge fiyatının SNL ile birlikte çakılmasının ardından CZ 4 Şubat 2021 tarihinde attığı bir tweeti tekrar retweet ederek hatırlatmada bulundu.

blank

“Doge’nin bazı artıları/riskleri…

Artıları: Komik, eğlenceli, pazarlama müdürü Elon Musk gibi biri, herhangi bir çekirdek geliştirici ekibi olmadığı için bir anlamda merkeziyetsiz.. Ve terkedilmiş.

Riskleri: Tek bir adreste tüm Doge arzının %27’si var. Top 20 adres tüm Doge arzının %50’sinden fazlasına sahip. Bu açıdan merkezi.. Ve terkedilmiş.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

blank

Dogecoin’in nefesi BNB’nın ensesinde

SNL yayınından bir gün önce Dogecoin ile BNB’nin piyasa değeri arasındaki fark %2’ye düşmüştü. Pek çok Doge yatırımcısı Doge’nin BNB’yi geçip üçüncü sıraya oturacağını düşünüyordu. Ancak bu olmadı. SNL’in beklenen etkiyi yaratmaması Doge fiyatında düşüşe neden olduğu gibi piyasa değerini de aşağıya çekti. Bu haberin girildiği saatte BNB ile Doge arasındaki piyasa değeri farkı 32 milyar dolara çıkmıştı.

Peki bundan sonra ne olacak?

Dogecoin’i artacağı umuduyla yüksekten alan yatırımcılardan bazıları Doge’yi satmayı düşünürken bazıları fiyatın tekrar artacağı umuduyla HODL etmeyi tercih ediyor. Fakat uzmanlar ve analistler Dogecoin ve Safemoon benzeri volatil varlıklara yatırım yapma noktasından uyarılarda bulunuyorlar.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

Güncel Haberler

Dünyanın En Büyük Beş Kripto Borsasından Biri Olan Bybit, Kanadalı Düzenleyicilerle Mahkemelik Oldu: İşte Detaylar

Ontario Menkul Kıymetler Komisyonu (OSC), Bybit'in "kayıtsız bir kripto varlık ticaret platformu" olduğunu iddia etti. Haberin Özeti OSC, Mart ayında...

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Send this to a friend