17.7 C
İstanbul
29 Kasım 2021, Pazartesi

Binance CEO’su ile Elon Musk Arasında Dogecoin Gerginliği!

Önemli Gelişmeler

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Tesla CEO’su ve bir Dogecoin sevdalısı olan Elon Musk’a çeşitli eleştirilerde bulundu.

blank

Haberin Özeti

  • Elon Musk, Salı günü yaptığı açıklamada Dogecoin ile ilgili bir teknik sorun üzerinden Binance borsasını eleştirdi.
  • Binance CEO’su Zhao ise Musk’a cevap vermekte gecikmedi.

Dünyanın en zengin insanı olan Elon Musk, Salı günü Twitter’dan yaptığı açıklamada, Binance üzerinde Dogecoin (DOGE) cinsinden para çekme ile ilgili sorunları dile getirdi. Binance CEO Zhao’dan Elon Musk’a yanıt ise gecikmedi.

blank

Binance’deki Dogecoin Sorunu

Elon Musk, Salı günü Twitter’da Binance CEO’su Changpeng Zhao’yu da etiketleyerek yaptığı bir açıklamada, “Doge müşterilerinize neler oluyor? Kulağa şüpheli geliyor.” ifadelerini kullanmıştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Binance, yaklaşık 30 dakika içinde resmi Twitter hesabından Musk’a yanıt vererek, “Şüpheli herhangi bir şey yok. Temel neden, son yükseltme işlemi sırasında eski işlemlerin 1.674 kullanıcıya yeniden gönderilmesi ile sonuçlaran teknik bir sorun.” ifadelerini kullandı.

Bu sorunun bir sonucu olarak; bazı Binance kullanıcıları eski işlemleri alırken, bazıları ise Dogecoin varlıklarını çekemez hale geldi. Borsa, sorunu çözmek için Binance’nin DOGE cüzdanını tamamen yeniden inşa etmek zorunda kalacağını ve bunun “bir hafta kadar sürebileceğini” belirtti.

Binance CEO’sundan Elon Musk’a Yanıt

Görünüşe göre Binance’in cevabından memnun olmayan Tesla CEO’su, “Binance kullanan DOGE sahipleri, kendi hataları olmayan hatalardan korunmalı!” diye yeni bir tweet atarak borsaya yüklenmeye devam etti.

Bunun üzerine Binance CEO’su Zhao da tartışmaya dahil oldu ve borsasının DOGE cüzdanının “en yeni Doge cüzdanı” olduğu; ayrıca “geliştiricilerle iletişim halinde” olduklarını belirtti.

Binance borsası DOGE ile ilgili teknik sorunu kısa sürede çözecektir ancak Musk ve Zhao atışması ne zaman biter; bilemiyoruz…

İlgili Haber:  Uzmanlar Açıkladı: Bitcoin ve Dogecoin Arasındaki 3 Önemli Fark

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz

En Çok Okunanlar
Send this to a friend