10 Ağustos 2022, Çarşamba
24.3 C
İstanbul

Binance Coin (BNB), Bitcoin Cash (BCH), Decentraland (MANA) – Altcoin Fiyat Analizi – 27 Kasım

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Küresel kripto para piyasası, 2.5 trilyon dolar bandının altına inerek büyük bir darbe aldı. Piyasadaki boğa gücü azalırken çok sayıda altcoin ayı lehine hareketini sürdürdü. Bunun sonucunda Binance Coin, Bitcoin Cash ve MANA güç içerisinde çift haneli kayıplar yaşadı. Analist Yash Majithia Binance Coin (BNB), Bitcoin Cash (BCH) ve Decentraland (MANA) kripto paralarını değerlendirdi.

Binance indirim kodu

Bir önceki altcoin analizine buradan ulaşabilirsiniz.

Binance indirim kodu

Binance Coin (BNB)

blank

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

BNB fiyatı geçtiğimiz haftadan bu yana yukarı yönlü bir kanal içerisinde hareket ediyordu. Bununla birlikte altcoin fiyatı yalnızca son 24 saatte %10.8 değer kaybetti. Bu yazının yazıldığı anlarda BNB 576.5 dolardan işlem gördü. RSI değeri gün içerisinde 26 puan kaybetmesiyle birlikte ani bir çöküş yaşadı. Dahası, AO ve MACD göstergeleri de analiste göre boğaların gücündeki azalmayı gösterdi. Bununla birlikte analist, ADX göstergesinin zayıf bir yönelimsel trend sergilediğine inanıyor.

Bitcoin Cash (BCH)

blank

BCH fiyatı 10 Kasım tarihinde son dokuz haftanın zirvesine çıkmıştı. Bunun ardından gerçekleşen %25.69’luk gerilemenin ardından BCH, 26 Kasım tarihinde son dört haftanın en düşük seviyesine geriledi.

Analiste göre altcoin fiyatı düşüşün ardından toparlanma sinyaller gösterdi. Buna rağmen BCH, son 24 saatteki %11.4’lük gerilemesiyle birlikte düşüş trendine devam etti. BCH boğaları analiste göre 553 dolardaki desteklerine tutunmayı başaramadı. Bununla birlikte ayılar, yüksek hacimler ile birlikte bir düşüş hareketi yaptı.

Gelişmeler ile birlikte BCH fiyatı, 551.3 dolardan işlem görerek 4 saatlik grafiğinde 20-50-200 SMA değerlerinin altında seyretti. Analiste göre RSI değeri birkaç saat içerisinde aşırı alış bölgesinden 35’e kadar geriledi ve toparlanma sinyali göstermedi.

Decentraland (MANA)

blank

Metaverse altcoini 11 Kasım ile 25 Kasım tarihleri arasında %126 değer kazanmış ve böylelikle kendisine ait tüm zamanların en yüksek fiyat rekorunu yenilemişti.

İlgili Haber:  XRP, Polkadot (DOT) ve Terra (LUNA) - Altcoin Fiyat Analizi - 20 Eylül

Buna rağmen analist, MANA tokeninin bu yükselişini geçtiğimiz ay boyunca yüksek hacimler ile gerçekleştirmediğini belirtiyor. Son 24 saat içerisine MANA fiyatı %15.44 gerileme yaşadı.

Bu yazının yazıldığı anlarda MANA, 4.51 dolardan işlem görüyor. RSI değeri, aşağı yönlü hareket eğiliminin ardından aşırı alış bölgesinden orta hatta kadar geriledi. Analist, DMI göstergesinin hafif boğa lehine olmak birlikte nötr bulgular verdiğine inanıyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar