5 Ağustos 2022, Cuma
28.6 C
İstanbul

Binance Coin (BNB), Decentraland (MANA), The Sandbox (SAND) – Altcoin Fiyat Analizi – 15 Kasım

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Piyasa boğalarının gücünü tekrardan göstermeye başlamasıyla beraber büyük kripto paraların tamamı yeşil bölgede seyretti. Bunun sonucunda BNB fiyatı son 24 saat içerisinde %3.5 yükseliş yaşadı ve analiste göre teknik göstergelerinde boğa lehine bir tabloya işaret etti. Buna rağmen analist, altcoin için boğaların henüz keşif aşamasında olduğu için doğrusal trendin düşük olduğunu belirtti.

Binance indirim kodu

Bununla birlikte MANA ve the Sandbox gibi metaverse tokenleri ise günlük grafiklerinde gerileme yaşadılar. Analist Yash Majithia, söz konusu kripto paraları değerlendirdi.

Binance indirim kodu

Bir önceki altcoin analizine buradan ulaşabilirsiniz.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Binance Coin (BNB)

blank

24 Eylül tarihinden bu yana, BNB fiyatı beş hafta boyunca iki paralel çizgisinin arasında yükseliş gösterdi. 39 gün süren ralli sonucunda altcoin üst kanalını aşarak 7 Kasım tarihinde son 6 haftanın zirvesine yerleşmişti. BNB’nin yedi haftalık getirisi ise %89 seviyelerinde bulunuyor.

Bununla birlikte hafta boyunca ayılar, 648 civarında direnç göstererek boğa rallisine karşı koydu. Buna rağmen analiste göre, BNB fiyatının 4 saatlik grafiğinde 20-50-200’lük SMA değerlerinin üstünde seyretmesiyle birlikte boğaların çok da zorlandığı söylenemez.

BNB’ye ait RSI değeri ise, son iki gündür orta hattın üstüne doğru gerçekleştirdiği ataklar ile birlikte analiste göre boğa lehine gözüküyor.

Decentraland (MANA)

blank

28 Ekim’de kendisine ait tüm zamanların en yüksek fiyat rekorunu kıran MANA, heyecan verici rallilerinin ardından gerileme yaşadı. Gerileme sonucunda %45 değer kaybeden altcoin için boğalar 11 Kasım tarihinde tekrar kontrolü ele geçirdi. Boğa lehine olan gelişmeler ile birlikte MANA, alçalan kama formasyonundan ayrıldı ve 13 Kasım’da altcoin fiyatı 3.8 dolara tırmandı.

Geçtiğimiz gün ise, analiste göre MANA’nın kısa vadeli teknik göstergelerinin ayı lehine olmasıyla beraber %11.83’lük bir gerileme gözlendi. Bu yazının yazıldığı anlarda MANA, 3.20 dolardan işlem görüyor.

İlgili Haber:  Ripple (XRP), Tron (TRX), BitTorrent (BTT) - Altcoin Fiyat Analizi - 19 Aralık

The Sandbox (SAND)

blank

28 Ekim tarihinden bu yana, Ethereum tabanlı bir metaverse oyun tokeni olan SAND, Facebook’un meta olarak yeniden adlandırılmasından sonra büyük yükselişler kaydetmişti. %349’luk sıradışı bir ralli geçiren altcoin, yatırım turunu tamamlamasından kısa bir süre sonra 3 Kasım tarihinde yeni bir rekor kırdı. Bunun ardından ise SAND fiyatının kontrolü satıcılara geçti ve kripto para bu yazının yazıldığı ana kadar %17 geriledi.

Analiste göre ayı lehine gözüken tablo ile birlikte altcoin fiyatı son 24 saatte %4.1 gerileme yaşadı. Bu yazının yazıldığı anlarda SAND, 2.81 dolardan işlem gördü.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar