26 Ocak 2022, Çarşamba
-0.9 C
İstanbul

Binance Smart Chain ve Animoca Brands, 200 Milyon Dolarlık Yatırım Fonu Başlattı

Yorum

2022’ye Dair Bir Takım Öngörüler

2022'ye kripto para piyasası kötü bir başlangıç yaptı. Her sene bir önceki yıl kendini yenileyemeyen, uzun vadede kullanıcıları ekosisteminde...

Hiperenflasyon ve Bitcoin

Twitter CEO'su Jack Dorsey Ekim 2021'de ilginç bir tweet atmış ve dünya geneli hiperenflasyonun her şeyi değiştireceğini ve kısa...

Arbitrum Faciası

Yazmasam olmazdı. Geçtiğimiz günlerde Ethereum'un katman 2 çözümü Arbitrum tam tamına 19 saatlik bir kesinti yaşadı. Bu 19 saat...

Kim Bu Web 3.0’ın Sahibi?

Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim; sahibi sen, ben ve halk değil. Yani en azından şimdilik. Web 3.0 ile ilgili Twitter başta...

Binance Smart Chain (BSC) üzerine kurulu projeler, Animoca Brands’dan bilgi edinme ve BSC topluluğundan yardım alma şansına sahip olacak.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Binance Smart Chain (BSC) ve Animoca Brands, BSC üzerine inşa edilen kripto para odaklı oyun projelerine fon sağlamak için 200 milyon Dolarlık bir yatırım programı başlattı.
  • BSC üzerine kurulu projeler, Animoca Brands’dan bilgi edinme ve BSC topluluğundan yardım alma şansına sahip olacak.

Binance Smart Chain (BSC) ve Animoca Brands, BSC üzerine inşa edilen kripto para odaklı oyun projelerine fon sağlamak için 200 milyon Dolarlık bir yatırım programı başlattı.

Binance indirim kodu

Binance Smart Chain ve Animoca Brands Ortaklığı

En büyük blok zinciri ekosistemlerinden biri olan BSC, merkezi olmayan finans (DeFi), değiştirilemez tokenler (NFT) ve GameFi için ayırdığı 1 milyar Dolarlık fonundan yatırımları için pay ayıracak. Fon, bu yılın başlarında, BSC ekosistem hizmetlerini genişletmek ve fintech sektöründe ana akım benimsenmesini sağlamak için kuruldu.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank

Animoca Brands ise NFT piyasası, blockchain oyunları ve metaverse projelerinde önemli bir aktör olarak biliniyor. Firma, Axie Infinity, OpenSea, Bitski, Harmony ve diğer pek çok NFT ile ilgili büyük projeye yatırım yaptı.

BSC yatırım direktörü Gwendolyn Regina konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Bu ortak yatırımla, BSC üzerine inşa edilen projeler, Animoca Brands gibi önde gelen oyun devlerinden uzmanlık ve danışmanlık alma fırsatının yanı sıra BSC Topluluğundaki önde gelen isimlerle de işbirliği fırsatları elde edecek.” ifadelerini kullandı.

GameFi Nedir?

Oyun ve DeFi’nin bir “karışımı” olan GameFi, metaverse kavramının yanı sıra son zamanlarda kripto para endüstrisindeki en popüler sözcüklerden biri oldu. GameFi, video oyunlarının finansallaştırılmasını ifade ediyor ve kazan-kazan modeli yerine oyna-kazan modeli altında çalışıyor.

İlgili Haber:  Yalnızca Bir Gün Önce Listelenen ICP Tokeni, En Büyük 10 Kripto Para Arasına Girmeyi Başardı

Huobi kripto borsası, Solana Ventures, FTX, Sanctor Capital ve diğer pek çok önde gelen firma son birkaç aydır GameFi’ye yatırım yapıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar
Send this to a friend