4 Temmuz 2022, Pazartesi
26.6 C
İstanbul

Binance Smart Chain ve Animoca Brands, 200 Milyon Dolarlık Yatırım Fonu Başlattı

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Binance Smart Chain (BSC) üzerine kurulu projeler, Animoca Brands’dan bilgi edinme ve BSC topluluğundan yardım alma şansına sahip olacak.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Binance Smart Chain (BSC) ve Animoca Brands, BSC üzerine inşa edilen kripto para odaklı oyun projelerine fon sağlamak için 200 milyon Dolarlık bir yatırım programı başlattı.
  • BSC üzerine kurulu projeler, Animoca Brands’dan bilgi edinme ve BSC topluluğundan yardım alma şansına sahip olacak.

Binance Smart Chain (BSC) ve Animoca Brands, BSC üzerine inşa edilen kripto para odaklı oyun projelerine fon sağlamak için 200 milyon Dolarlık bir yatırım programı başlattı.

Binance indirim kodu

Binance Smart Chain ve Animoca Brands Ortaklığı

En büyük blok zinciri ekosistemlerinden biri olan BSC, merkezi olmayan finans (DeFi), değiştirilemez tokenler (NFT) ve GameFi için ayırdığı 1 milyar Dolarlık fonundan yatırımları için pay ayıracak. Fon, bu yılın başlarında, BSC ekosistem hizmetlerini genişletmek ve fintech sektöründe ana akım benimsenmesini sağlamak için kuruldu.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Animoca Brands ise NFT piyasası, blockchain oyunları ve metaverse projelerinde önemli bir aktör olarak biliniyor. Firma, Axie Infinity, OpenSea, Bitski, Harmony ve diğer pek çok NFT ile ilgili büyük projeye yatırım yaptı.

BSC yatırım direktörü Gwendolyn Regina konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Bu ortak yatırımla, BSC üzerine inşa edilen projeler, Animoca Brands gibi önde gelen oyun devlerinden uzmanlık ve danışmanlık alma fırsatının yanı sıra BSC Topluluğundaki önde gelen isimlerle de işbirliği fırsatları elde edecek.” ifadelerini kullandı.

GameFi Nedir?

Oyun ve DeFi’nin bir “karışımı” olan GameFi, metaverse kavramının yanı sıra son zamanlarda kripto para endüstrisindeki en popüler sözcüklerden biri oldu. GameFi, video oyunlarının finansallaştırılmasını ifade ediyor ve kazan-kazan modeli yerine oyna-kazan modeli altında çalışıyor.

İlgili Haber:  MATIC ve AAVE, Ethereum İşlem Ücretleri Konusunda Çözüm Üretmeyi Başardı

Huobi kripto borsası, Solana Ventures, FTX, Sanctor Capital ve diğer pek çok önde gelen firma son birkaç aydır GameFi’ye yatırım yapıyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar