26 Mayıs 2022, Perşembe
24 C
İstanbul

Binance’ın Yeni Launchpad’i FC Porto Fan Token (PORTO) Nedir? Nasıl Satın Alınır?

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Binance, FC Porto Fan Token (PORTO)’in hayata geçirileceğini duyurdu. Ünlü kripto para borsası, PORTO tokeninin dağıtımı için Launchpad abonelik formatını kullanacak. Bu formatta kullanıcıların BNB bakiyeleri 6 Kasım’da başlayacak şekilde 10 gün kayıt altına alınacak.

Binance indirim kodu

FC Porto Fan Token (PORTO) Nedir?

FC Porto Fan Token (PORTO), FC Porto futbol kulübü tarafları için özel olarak dizayn edilmiş bir BEP-20 tokenidir. Bu token ile birlikte FC Porta taraftaları takım içi oylama anketlerine katılabilecek, dijital koleksiyon ürünleri için yarışabilecek, NFT satın alabilecek ve taraftar ödülleri ya da diğer deneyimler ile ilişkilendirilmiş oyun özelliklerinden faydalanabilecek.

Binance indirim kodu

Binance Smart Chain (BSC) üzerinde çalışacak olan PORTO, bir BEP-20 tokeni olarak FC Porta taraftarlarına geniş erişilebilirlik, daha fazla fonksiyon ve düşük işlem ücretleri sunacak.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

PORTO tokeninin maksimum ve toplam token arzı 40.000.000 adet olarak belirlendi. Söz konusu Launchpad ile piyasaya salınacak coin miktarı ise 7.800.000 (toplam token arzının yaklaşık %19.50) olarak açıklandı.

Öne Çıkan Özellikler

Blockchain Altyapısı: PORTO tokeni Binance Smart Chain (BSC) üzerinde bir BEP-20 tokeni olarak piyasaya sürülecek. Takıma göre bu durum, FC Porto taraftarlarına geniş bir erişilebilirlik ve düşük işlem ücretleri karşılığında çok sayıda token fonksiyonu sunacak.

Tokenin Kullanım Alanları: FC Porto Fan Token, taraftarlara çok sayıda aktiviteye dahil olma imkanı sağlayacak. Bunlar arasında Binance NFT pazarında sunulacak sınırlı sayıda koleksiyon ürünleri, takım ödülleri, özel ayrıcalıklar, oylama hakları, oyunlar ve özel marka deneyimlerinin kullanıcılara verilmesi yer alıyor.

Marka Kimliği: FC Porto’nun şu anda çeşitli sosyal medya ağlarında 8.2 milyondan fazla takipçisi bulunuyor. Binance ekosistemiyle gerçekleştirdiği ortaklık ile birlikte PORTO tokeni, tüm taraftar kitlesi ve Binance kullanıcıları için erişime açılacak.

Tokenin Satışı Hakkındaki Detaylar

Token İsmi: FC Porto Fan Token (PORTO)

Launchpad Üst Limit: 4.000.000 USD

Kullanıcı Başına Üst Limit: 10.000 USD (10.000 PORTO)

Toplam Token Arzı: 40.000.000 PORTO

Binance Launchpad İçin Ayrılmış Toplam Arz: 4.000.000 PORTO (toplam arzın %10’u)

Açık Token Satış Fiyatı: 1 PORTO = 1 USD (BNB fiyatı abonelik öncesi belirlenecek)

Token Satış Formatı: Abonelik

Token Dağılımı

Binance Launchpad Satışı: %10.00

Ekip: 15.00%

Sadakat Aboneliği: 20.00%

Kullanıcı Fonu: 35.00%

Geliştirici Fonu: 20.00%

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar