27 Mayıs 2022, Cuma
21.5 C
İstanbul

Shiba Inu İçin Dump mı Geliyor? 3 Milyar Dolarlık Shiba Cüzdanında Hareketlilik

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Erken dönem bir Shiba Inu yatırımcısının en başta 8.000 Dolar ödeyerek satın aldığı SHIB’lerin değeri şu anda 5 milyar Doları aştı. Yatırımcı, yaklaşık 3 milyar Dolarlık kripto parasını ise başka bir cüzdana transfer etti.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Shiba Inu (SHIB) geçtiğimiz hafta kaydettiği fiyat artışı ile birlikte en büyük rakibi Dogecoin’i geride bırakmayı başarmıştı.
  • Son olarak bir Shiba Inu yatırımcısı, toplam 5 milyar Dolarlık SHIB hazinesinin yaklaşık 3 milyar Dolarlık kısmını başka bir cüzdana transfer etti.

Shiba Inu (SHIB) geçtiğimiz hafta kaydettiği fiyat artışı ile birlikte en büyük rakibi Dogecoin’i geride bırakmayı başarmıştı.

Binance indirim kodu

3 Milyar Dolarlık Shiba Inu Transferi

Son olarak bir SHIB yatırımcısı, toplam 5 milyar Dolarlık SHIB hazinesinin yaklaşık 3 milyar Dolarlık kısmını başka bir cüzdana transfer etti. Yatırımcı, en başta sadece 8.000 Dolar ödeyerek bu SHIB tokenlerini satın almıştı. Tokenlerin şimdiki toplam değeri ise 5 milyar Dolara ulaştı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Söz konusu Shiba Inu yatırımcısının, SHIB tokenlerini satmadığını; sadece başka bir kripto para cüzdanına transfer ettiğini vurgulamak önemlidir. Aksi takdirde yaklaşık 3 milyar Dolarlık bir SHIB hazinesinin satılarak dolaşıma girmesi, SHIB fiyatı üzerinde de olumsuz bir etki yaratabilirdi.

SHIB’nin Fiyat Yükselişi

Shiba Inu, geçtiğimiz günlerde tüm zamanların en yüksek seviyesini gören Ethereum blok zinciri tabanlı bir kripto paradır. Token, Dogecoin’in önderliğini yaptığı “köpek” temalı kripto paralardan biridir.

CoinGecko verilerine göre, SHIB son 24 saat içinde %8.8 oranında değer kaybederek 0.00006296 Dolar fiyatına geriledi. Ancak kripto paranın uzun vadeli performansı hâlâ pozitif değerlerde seyretmeye devam ediyor. SHIB, geride bıraktığımız hafta genelinde %33.4 oranında değer kazandı.

SHIB’nin ilham aldığı Dogecoin ise son 24 saatte %3.1 oranında düşüş yaşadı. Dogecoin destekçisi Elon Musk’ın köpeğinin adını taşıyan rakip kripto para Floki Inu (FLOKI) ise son bir günde %13.5 oranında değer kazanarak önemli bir performans sergiledi.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar