18.7 C
İstanbul
29 Kasım 2021, Pazartesi

Shiba Inu İçin Dump mı Geliyor? 3 Milyar Dolarlık Shiba Cüzdanında Hareketlilik

Önemli Gelişmeler

Erken dönem bir Shiba Inu yatırımcısının en başta 8.000 Dolar ödeyerek satın aldığı SHIB’lerin değeri şu anda 5 milyar Doları aştı. Yatırımcı, yaklaşık 3 milyar Dolarlık kripto parasını ise başka bir cüzdana transfer etti.

blank

Haberin Özeti

  • Shiba Inu (SHIB) geçtiğimiz hafta kaydettiği fiyat artışı ile birlikte en büyük rakibi Dogecoin’i geride bırakmayı başarmıştı.
  • Son olarak bir Shiba Inu yatırımcısı, toplam 5 milyar Dolarlık SHIB hazinesinin yaklaşık 3 milyar Dolarlık kısmını başka bir cüzdana transfer etti.

Shiba Inu (SHIB) geçtiğimiz hafta kaydettiği fiyat artışı ile birlikte en büyük rakibi Dogecoin’i geride bırakmayı başarmıştı.

blank

3 Milyar Dolarlık Shiba Inu Transferi

Son olarak bir SHIB yatırımcısı, toplam 5 milyar Dolarlık SHIB hazinesinin yaklaşık 3 milyar Dolarlık kısmını başka bir cüzdana transfer etti. Yatırımcı, en başta sadece 8.000 Dolar ödeyerek bu SHIB tokenlerini satın almıştı. Tokenlerin şimdiki toplam değeri ise 5 milyar Dolara ulaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Söz konusu Shiba Inu yatırımcısının, SHIB tokenlerini satmadığını; sadece başka bir kripto para cüzdanına transfer ettiğini vurgulamak önemlidir. Aksi takdirde yaklaşık 3 milyar Dolarlık bir SHIB hazinesinin satılarak dolaşıma girmesi, SHIB fiyatı üzerinde de olumsuz bir etki yaratabilirdi.

SHIB’nin Fiyat Yükselişi

Shiba Inu, geçtiğimiz günlerde tüm zamanların en yüksek seviyesini gören Ethereum blok zinciri tabanlı bir kripto paradır. Token, Dogecoin’in önderliğini yaptığı “köpek” temalı kripto paralardan biridir.

CoinGecko verilerine göre, SHIB son 24 saat içinde %8.8 oranında değer kaybederek 0.00006296 Dolar fiyatına geriledi. Ancak kripto paranın uzun vadeli performansı hâlâ pozitif değerlerde seyretmeye devam ediyor. SHIB, geride bıraktığımız hafta genelinde %33.4 oranında değer kazandı.

SHIB’nin ilham aldığı Dogecoin ise son 24 saatte %3.1 oranında düşüş yaşadı. Dogecoin destekçisi Elon Musk’ın köpeğinin adını taşıyan rakip kripto para Floki Inu (FLOKI) ise son bir günde %13.5 oranında değer kazanarak önemli bir performans sergiledi.

İlgili Haber:  Dogecoin vs Shiba Inu: Köpek Coinlerin Savaşı

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz

En Çok Okunanlar
Send this to a friend