1 Temmuz 2022, Cuma
30.7 C
İstanbul

Bireysel Yatırımcılar Yüklü Miktarda Ethereum Satın Almaya Devam Ediyor!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Ethereum (ETH)’un kullanıcılar tarafından adaptasyonu hızla büyümeye devam ediyor ve bu büyüme ETH’nin son fiyat düşüşünden de hiç etkilenmemişe benziyor.

Binance indirim kodu

Bünyesinde 0.01 ile 1 Ethereum Bulunan Cüzdan Sayısı Fiyat Düşüşüne Rağmen 6.2 Milyon Arttı

Yılın başından bu yana, içerisinde 0.01 ila 1 Ethereum bulunan kripto para cüzdanlarının sayısı etkileyici bir şekilde 6.2 milyon adet arttı.

Binance indirim kodu

CoinMetrics konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Likidasyon olayları fiyat üzerinde çok büyük etkilere sahipken kripto paraların temel özelliklerini değiştiremiyor. Ethereum, yılın başından bu yana 0.01 ila 1 ETH bulunan cüzdan sayısını 6.2 milyon arttırdı. ETH için kullanıcı adaptasyonu hızla büyüyor ve fiyat düşüşlerinden de belirgin ölçüde etkilenmiyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

blank

Bununla birlikte, son zamanlarda yaşanan ETH likidasyonları fiyat üzerine negatif bir etkide bulunsa da coinin temel özellikleri güçlü kalmayı sürdürüyor. Bununla birlikte, doğrulayıcı hesaplar Ethereum 2.0 sözleşmesine ETH yatırmaya da devam ediyor. Söz konusu sözleşmedeki toplam kilitli değer miktarı, tüm zamanların en yükseğine çıkarak 7.534.146 coine tırmandı.

Yakımların Artmasındaki Ana Etken, NFT ve DeFi Alanında Yaşanan Büyük Patlamalar Oldu

Ağa bir tür ücret yakma mekanizması ekleyen Ethereum’un yeni ücret sistemi, ağ üzerinde artan yük ve artan temel ücret ile birlikte her geçen gün yükseliyor. Bununla birlikte son 24 saatte yakılan Ethereum miktarı 35 milyon dolara çıkarak bu güne kadar bir günde yakılan coin miktarında bir rekor kırılmış oldu.

Ağ üzerindeki yüksek yakma hacimleri, kaçınılmaz bir şekilde ağ üzerinde deflasyon bloklarının oluşmasına neden oldu. Bu durum öyle bir noktaya geldi ki, madenden çıkarılan ETH miktarı, yakılan miktarın altına indi. Durumu ekonomik olarak değerlendirmek gerekirse, deflasyon özelliği, baskın bir şekilde EIP-1559 güncellemesi öncesinde yüksek miktarlarda Ethereum depolayan uzun vadeli ve orta vadeli yatırımcılara yarayacak.

İlgili Haber:  bZx Nedir? DeFi Ticaret Platformu Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Analizciler daha önceki tahminlerinde Ethereum’un yılın sonuna doğru bir deflasyon özelliği kazanacağını düşünüyorlardı. Ethereum yatırımcılarını sevindirecek şekilde, çok sayıda NFT projeinin hayata geçmesi ve ağdaki genel tıkanmalar ile birlikte ETH ağı şu anki durumuna evrildi. Uzmanlara göre NFT hacimlerinin azalması durumunda, temel ücret ve yakım oranları da eski seviyelerine geri dönebilir.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar