3 Aralık 2022, Cumartesi
9.7 C
İstanbul

Bitcoin 40.000 Dolar Seviyesinde Mücadele Verirken, Zilliqa ve Kyber Network Yükselişte!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 8 ay önce

Binance indirim kodu

Bitcoin bugün tekrar 40.000 doların altına düştü. Son bir haftada %8’e yakın değer kaybeden Bitcoin dün biraz toparlanır gibi olmuştu. Ancak son 24 saatte tekrar %3 değer kaybetti ve şu an 39.974 dolardan işlem görüyor.

Binance indirim kodu

Değer kaybeden sadece Bitcoin değil. Ethereum ve diğer büyük kripto paralar da fiyat düşüşü yaşıyor. Bütün kripto para piyasası adeta kırmızıya boyanmış durumda.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

Kripto para piyasası son 24 saatte %2.2 değer kaybetti.
Kripto para piyasası son 24 saatte %2.2 değer kaybetti.

Kripto para piyasası son 24 saatte %2.2 değer kaybederek 1.8 trilyon dolara geriledi.

Analistler, kripto paraların hem birbirleriyle ve hem de daha geniş makroekonomik piyasayla yüksek oranda ilişkili kalmaya devam ettiğini dile getiriyorlar.

Zilliqa ve Dogecoin yükselişte

Son bir haftada pek çok kripto para %10’un üzerinde değer kaybederken, en az yara alanlardan biri Dogecoin oldu. Dogecoin son bir haftada %2 değer kaybederken, son 24 saatte %1 artış gösterdi. Tüm piyasa çift haneli rakamlarla çökerken Doge’nin %1lik de olsa artış göstermesi kayda değer bir durum olarak yorumlanıyor. Bunun nedenleri arasında geçtiğimiz günlerde Elon Musk’ın Twitter’ı satın alması durumunda Dogecoin ile ödeme alacağı söylentileri de etkili olmuş olabilir.

Bu arada, Dogecoin’in rakibi Shiba Inu, son 24 saatte %2 oranında değer kaybetti ve düşüş yaşadı. Bu haftanın başlarında Robinhood’un listeleme duyurusundan sonra Shiba Inu %20’den fazla ralli yapmıştı.

Zilliqa cephesine baktığımızda ise daha olumlu bir tablo görüyoruz. Yine tüm piyasa çökerken Zilliqa son 24 saatte nerdeyse %8’e yakın artış yaşadı ve şu anda 0.115 dolardan işlem görüyor. Zilliqa’nın artışı, ekibin yılın geri kalanı ve sonrası için projenin vizyonunu açıklayacak olmalarından kaynaklanıyor olabilir.

Kyber Network %14 arttı

Günün en çok kazandıranı ise %14 artışla Kyber Network oldu. Kyber Network son bir haftada ise rekor kırarak %35 oranında arttı ve şu an 4.45 dolardan işlem görüyor.

İlgili Haber:  Kripto Para Piyasası Büyümeye Devam Ettikçe Yatırım Programları Artıyor
KNC üzerindeki TVL Mart başından beri artışta.
KNC üzerindeki TVL Mart başından beri artışta.

Bu arada Kyber Network üzerinde kilitli toplam değer Mart başından beri yükselişe geçmiş durumda. Geçtiğimiz sene Kasım ayından beri stabil bir çizgide aynı değerlerde devam eden TVL miktarı Mart itibariyle yukarı yönde kırılma yaşamış görünüyor.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar