7 Ağustos 2022, Pazar
26.6 C
İstanbul

Bitcoin 57.000 Dolar Seviyesinde Mücadele Verirken, Analist Patlama Yapacağını Düşündüğü Altcoini Açıkladı!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Tanınmış bir kripto analisti, Bitcoin fiyatının ani bir şekilde geri çekilmesinin ardından bir altcoinden önemli hareketler beklediğini söyledi.

Binance indirim kodu

Twitter’da Inmortal adıyla bilinen ünlü analist, Telegram abonelerine, “Interoperable” yani “diğer blok zincirlerle birlikte çalışabilen” Cosmos blok zincirinin tokeni ATOM’un grafiğinin çok iyi gözüktüğünü belirtti.

Binance indirim kodu

“ATOM/USD grafiği şu an çok hoşuma gidiyor. Grafikte günlük talebi ve ilgili salınım noktasını tekrar test ettikten sonra temiz bir hareketlenme var. Düşük aralık test edildi, sıradaki yüksek aralık 48 dolar” dedi.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

blank

ATOM fiyatı bu haberin girildiği anda 29 dolar seviyesinde seyrediyordu. Bu rakam geçen haftaki fiyatın %20 üzerinde ancak ATOM’un 44 dolara çıkıp ATH (tüm zamanların en yüksek fiyatı) yaptığı Eylül ayına göre epey düşük.

Ünlü analist ATOM ile ilgili attığı tweet serisini “ATOM şu an çok ucuz” ifadesiyle bitirdi.

blank

ATOM analizinden sonra Bitcoin fiyatını inceleyen ünlü analist, yakın zamanda 69.000 doların üzerinde yeni bir zirveden 56.000 doların altına düşen Bitcoin için “Ya ölecek ya uçacak” ifadesini kullandı.

blank

Analist Bitcoin’in 61.000 dolar direncini kırması halinde uçuşa geçeceğini dile getirdi. Tweetinde “61.000 dolar seviyesi kırılırsa rüya senaryosu gerçekleşir” dedi.

blank

Bu haberin girildiği anda Bitcoin 56.643 dolardan işlem görüyordu.

Ünlü analist, Twitter serisiyle yaptığı kripto analizini Ethereum ile tamamladı. Analist, ETH’nin, piyasa değeri açısından Bitcoin’i geçmesine ramak kaldığını düşünüyor.

Bu haberin girildiği esnada, ETH 4208 dolar civarındaydı ve 498 milyar dolarlık piyasa değeri ile 1 trilyon doların üzerinde değere sahip Bitcoin’in yaklaşık yarısı kadar bir piyasa değerine sahipti.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar