17.7 C
İstanbul
29 Kasım 2021, Pazartesi

Bitcoin 57.000 Dolar Seviyesinde Mücadele Verirken, Analist Patlama Yapacağını Düşündüğü Altcoini Açıkladı!

Önemli Gelişmeler

Tanınmış bir kripto analisti, Bitcoin fiyatının ani bir şekilde geri çekilmesinin ardından bir altcoinden önemli hareketler beklediğini söyledi.

blank

Twitter’da Inmortal adıyla bilinen ünlü analist, Telegram abonelerine, “Interoperable” yani “diğer blok zincirlerle birlikte çalışabilen” Cosmos blok zincirinin tokeni ATOM’un grafiğinin çok iyi gözüktüğünü belirtti.

blank

“ATOM/USD grafiği şu an çok hoşuma gidiyor. Grafikte günlük talebi ve ilgili salınım noktasını tekrar test ettikten sonra temiz bir hareketlenme var. Düşük aralık test edildi, sıradaki yüksek aralık 48 dolar” dedi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

atom usd grafik

ATOM fiyatı bu haberin girildiği anda 29 dolar seviyesinde seyrediyordu. Bu rakam geçen haftaki fiyatın %20 üzerinde ancak ATOM’un 44 dolara çıkıp ATH (tüm zamanların en yüksek fiyatı) yaptığı Eylül ayına göre epey düşük.

Ünlü analist ATOM ile ilgili attığı tweet serisini “ATOM şu an çok ucuz” ifadesiyle bitirdi.

Screen Shot 2021 11 24 at 22.07.43

ATOM analizinden sonra Bitcoin fiyatını inceleyen ünlü analist, yakın zamanda 69.000 doların üzerinde yeni bir zirveden 56.000 doların altına düşen Bitcoin için “Ya ölecek ya uçacak” ifadesini kullandı.

inmortal btc

Analist Bitcoin’in 61.000 dolar direncini kırması halinde uçuşa geçeceğini dile getirdi. Tweetinde “61.000 dolar seviyesi kırılırsa rüya senaryosu gerçekleşir” dedi.

dream 61k btc

Bu haberin girildiği anda Bitcoin 56.643 dolardan işlem görüyordu.

Ünlü analist, Twitter serisiyle yaptığı kripto analizini Ethereum ile tamamladı. Analist, ETH’nin, piyasa değeri açısından Bitcoin’i geçmesine ramak kaldığını düşünüyor.

Bu haberin girildiği esnada, ETH 4208 dolar civarındaydı ve 498 milyar dolarlık piyasa değeri ile 1 trilyon doların üzerinde değere sahip Bitcoin’in yaklaşık yarısı kadar bir piyasa değerine sahipti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Haber:  Solana ve Cosmos’un da Katıldığı Finansman Turunda Kripto Oyun Platformu Forte 725 Milyon Dolar Topladı!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz

En Çok Okunanlar
Send this to a friend