25 Ocak 2022, Salı
-0.2 C
İstanbul

Bitcoin Analizi: BTC Ocak Ayının İlk Haftasında %7 ila %36 Oranında Artış Yaşayabilir

Yorum

2022’ye Dair Bir Takım Öngörüler

2022'ye kripto para piyasası kötü bir başlangıç yaptı. Her sene bir önceki yıl kendini yenileyemeyen, uzun vadede kullanıcıları ekosisteminde...

Hiperenflasyon ve Bitcoin

Twitter CEO'su Jack Dorsey Ekim 2021'de ilginç bir tweet atmış ve dünya geneli hiperenflasyonun her şeyi değiştireceğini ve kısa...

Arbitrum Faciası

Yazmasam olmazdı. Geçtiğimiz günlerde Ethereum'un katman 2 çözümü Arbitrum tam tamına 19 saatlik bir kesinti yaşadı. Bu 19 saat...

Kim Bu Web 3.0’ın Sahibi?

Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim; sahibi sen, ben ve halk değil. Yani en azından şimdilik. Web 3.0 ile ilgili Twitter başta...

Son Bitcoin analizine göre BTC fiyatı 2018 yılından bu yana her Ocak ayının ilk haftasında %7 ila %36 oranlarında değer kazandı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Kripto para analisti, ekonomist ve yatırımcı Alex Krüger, “yılın ilk haftası etkisi” adını verdiği bir Bitcoin analizi yayınladı.
  • Krüger, BTC fiyatının 2018 yılından bu yana her Ocak ayının ilk haftasında %7 ila %36 oranlarında değer kazandığını belirtti.

Kripto para analisti, ekonomist ve yatırımcı Alex Krüger, “yılın ilk haftası etkisi” adını verdiği bir Bitcoin analizi yayınladı.

Binance indirim kodu

Alex Krüger’in Bitcoin Analizi

Krüger, 29 Aralık’ta yayınladığı Bitcoin analizinde BTC fiyatının 2018 yılından bu yana her Ocak ayının ilk haftasında %7 ila %36 oranlarında değer kazandığını belirtti. 2021’in ilk haftasında BTC fiyatı, 28.653 Dolardan 41.441 Dolara kadar yükselmişti.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank

Krüger konu ile ilgili, “Özellikle 2020 ve 2021 çok önemli. Bu verilerle istediğiniz gibi yapın.” ifadelerini kullandı.

Kurumsal Yatırım Yeni Yılla Birlikte Artacak

Ocak ayı başlarındaki geleneksel olumlu performans, Real Vision CEO’su Raoul Pal’in duygularıyla uyumlu görünen güçlü “fon girişleri” beklentisinden geliyor. Pal, 27 Aralık’taki bir Youtube röportajında, Bitcoin’deki satışların bittiğine inandığını ve kurumsal sermayenin piyasaya yeniden girmesiyle Ocak ayının güçlü bir başlangıç ​​yapacağını söyledi.

Fintech ve varlık yönetimi şirketi deVere Group CEO’su Nigel Green ise “panik satıcılarının kripto paralarını pratikte zengin alıcılara vermesi” nedeniyle Aralık ayının 2021 Mayıs’ından bu yana Bitcoin’in en kötü aylık performansı olduğunu belirtti.

Bununla birlikte uzun vadede piyasa değerine göre en büyük kripto para için umut hâlâ güçlü. Green, Bitcoin’in yatırımcıları küresel enflasyondan koruyabileceğini ve geleceğin “sınırsız, küresel, merkezi olmayan para birimi” olacağını düşünüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar
Send this to a friend