12 Ağustos 2022, Cuma
20.7 C
İstanbul

Bitcoin Analizi: BTC Ocak Ayının İlk Haftasında %7 ila %36 Oranında Artış Yaşayabilir

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son Bitcoin analizine göre BTC fiyatı 2018 yılından bu yana her Ocak ayının ilk haftasında %7 ila %36 oranlarında değer kazandı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Kripto para analisti, ekonomist ve yatırımcı Alex Krüger, “yılın ilk haftası etkisi” adını verdiği bir Bitcoin analizi yayınladı.
  • Krüger, BTC fiyatının 2018 yılından bu yana her Ocak ayının ilk haftasında %7 ila %36 oranlarında değer kazandığını belirtti.

Kripto para analisti, ekonomist ve yatırımcı Alex Krüger, “yılın ilk haftası etkisi” adını verdiği bir Bitcoin analizi yayınladı.

Binance indirim kodu

Alex Krüger’in Bitcoin Analizi

Krüger, 29 Aralık’ta yayınladığı Bitcoin analizinde BTC fiyatının 2018 yılından bu yana her Ocak ayının ilk haftasında %7 ila %36 oranlarında değer kazandığını belirtti. 2021’in ilk haftasında BTC fiyatı, 28.653 Dolardan 41.441 Dolara kadar yükselmişti.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Krüger konu ile ilgili, “Özellikle 2020 ve 2021 çok önemli. Bu verilerle istediğiniz gibi yapın.” ifadelerini kullandı.

Kurumsal Yatırım Yeni Yılla Birlikte Artacak

Ocak ayı başlarındaki geleneksel olumlu performans, Real Vision CEO’su Raoul Pal’in duygularıyla uyumlu görünen güçlü “fon girişleri” beklentisinden geliyor. Pal, 27 Aralık’taki bir Youtube röportajında, Bitcoin’deki satışların bittiğine inandığını ve kurumsal sermayenin piyasaya yeniden girmesiyle Ocak ayının güçlü bir başlangıç ​​yapacağını söyledi.

Fintech ve varlık yönetimi şirketi deVere Group CEO’su Nigel Green ise “panik satıcılarının kripto paralarını pratikte zengin alıcılara vermesi” nedeniyle Aralık ayının 2021 Mayıs’ından bu yana Bitcoin’in en kötü aylık performansı olduğunu belirtti.

Bununla birlikte uzun vadede piyasa değerine göre en büyük kripto para için umut hâlâ güçlü. Green, Bitcoin’in yatırımcıları küresel enflasyondan koruyabileceğini ve geleceğin “sınırsız, küresel, merkezi olmayan para birimi” olacağını düşünüyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar