2 Aralık 2022, Cuma
11.7 C
İstanbul

Bitcoin Cash (BCH), AAVE, Verge (XVG) – Altcoin Fiyat Analizi – 26 Eylül

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Alış baskısının yavaş yavaş artmasıyla beraber, altcoinler ve genel kripto para piyasası da yükselişe geçti. Bitcoin Cash, AAVE ve Verge fiyatları da bu hareketi sergiledi. Bitcoin Cash %3.7 yükseliş gösterirken, analizciye göre henüz en yakın direnç noktasını aşamadı. AAVE ise en yakın destek çizgisinin üstünde kalmayı başarsa da yatay hareket sergiledi ve %1.9 gibi ufak bir artış yaşadı. Verge de bir yükseliş kaydetse de analizciye göre teknik göstergeleri ayı lehineydi. Analizci Anushmita Samal söz konusu altcoinleri değerlendirdi.

Binance indirim kodu

AAVE fiyatıyla ilgili bir önceki analizi buradan okuyabilirsiniz.

Binance indirim kodu

Bitcoin Cash (BCH)

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

Genel kripto para piyasasının güçlü bir duruş sergilemesinin ardından Bitcoin Cash fiyatı da yükseliş yaşadı. Son 24 saatte altcoin %3.7 değer kazandı ve bu yazının yazıldığı anlarda 521.04 dolardan işlem gördü. Analizciye göre BCH’nin en yakın direnç noktası 539.06 dolar seviyesindeyken bunun ardından ise 578.56 dolar geliyor.

Samal, alış baskısının orta çizginin altında kalmaya devam etmesi durumunda ise BCH fiyatı için ilk desteğin 504.63 dolarda, ikinci desteğin ise son ayların dip noktası olan 482.99 dolarda yer aldığını düşünüyor.

AAVE

AAVE fiyatı  son 24 saatte %1.9 yükseliş yaşadı ve son alım satım seanslarında yatay hareket izledi. Altcoin bu yazının yazıldığı anlarda 281.82 dolardan işlem görürken analizciye göre en yakın direnç noktası 302.90 dolar seviyesinde bulunuyor. Samal, sonraki dirençlerin ise 338.25 dolar ve 375.40 dolar bölgelerinde yer aldığını düşünüyor. Analizciye göre AAVE fiyatının göstergeleri toparlanma sinyalleri veriyor.

AAVE fiyatı, yükselişe geçmesi halinde boğa bölgesine girebilmesi için alış baskısını arttırması gerekiyor. Analizciye göre ayı bölgesinde bulunmaya devam etmesi durumunda AAVE fiyatı yine bir düşüş yaşayabilir. Bu durumda Samal, altcoin için destek seviyelerinin 271.09 dolar ve 249.20 dolar civarında bulunabileceğini düşünüyor.

İlgili Haber:  Shiba Inu (SHIB), Litecoin (LTC), NEAR - Altcoin Fiyat Analizi - 1 Ocak

Verge (XVG)

Verge fiyatı da son 24 saatte %3.9 toparlanma yaşadı ve altcoin bu yazının yazıldığı anlarda 0.020 dolardan işlem gördü. Ancak analizciye göre XVG’nin göstergeleri bu toparlanmayı yansıtmayı başaramadı. Analizci, Verge için bir yukarı yönlü senaryo durumunda direnç noktalarının 0.023 dolar ve altcoinin son bir haftalık zirvesi olan 0.027 dolar civarında yer alabileceğine inanıyor. 4 saatlik grafiğinde Verge fiyatı 20-SMA çizgisinin altında olmayı sürdürdü. Bu da analizciye göre piyasadaki fiyat momentumunun satılar lehine olduğuna işaret ediyor.

Samal, ayı lehine olan baskının ortadan kalkmaması durumunda altcoin için en yakın destek bölgesinin 0.0192 dolar ve 0.0170 dolar konumlarında olabileceğini düşünüyor.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar