5 Ağustos 2022, Cuma
28.6 C
İstanbul

Bitcoin Cash (BCH), Chainlink (LINK), Polygon (MATIC) – Altcoin Fiyat Analizi – 25 Ekim

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Kripto para piyasası genel olarak yüksek volalite sinyalleri vermezken bazı altcoinler ise fiyatlarında gerilemeler yaşadı.

Binance indirim kodu

Bitcoin Cash kısa vadeli olarak bir düşüş trendinde gözükürken Chainlink ve Polygon ise haftalık zirvelerine ulaştılar ve ayı lehine bazı ipuçları verdiler. Analist Yash Majithia, söz konusu altcoinleri değerlendirdi.

Binance indirim kodu

Bir önceki altcoin analizini buradan okuyabilirsiniz.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Bitcoin Cash (BCH)

blank

BCH fiyatı son 24 saatte %2 değer kaybetti ve bu yazının yazıldığı anlarda 624.70 dolar seviyesinden işlem gördü. Son bir aylık dönemde BCH boğaları gücünü gösterdi ve BCH yüksek tepeler oluşturarak bir yükselen üçgen formasyonu içerisinde seyretti.

Buna rağmen analiste göre BCH’nin teknik göstergeleri kısa vade için satıcılar lehine gözüktü. Analiste göre boğaların yükselen modele sıkı sıkı tutunamaması durumunda altcoinin fiyatı, 653.31 dolardaki en yakın direnç noktasının altında konsolidasyon hareketi yapabilir.

Chainlink (LINK)

blank

27 doları aşan LINK fiyatı, yeni direnç noktaları oluşturdu ve fiyat hareketinde bir yükseliş trendi sergiledi. Son 24 saat içerisinde son beş haftanın zirvesi olan 31 dolar civarına dokunan altcoin, bu yazının yazıldığı anlarda en yakın direnç noktasına yakın bir konum olan 30.42 dolardan işlem görüyor.

Analiste göre LINK fiyatı, günlük olarak %1.5 ve haftalık olarak da %9.94’lük yükselişi ile birlikte boğa lehine sinyaller yolladı. Buna ek olarak, LINK fiyatının 20SMA (beyaz) ve 50SMA (kırmızı) değerlerinin üstünde seyretmesi ile birlikte analiste göre boğa yatırımcıları söz konusu alış baskısını devam ettireceklerini gösterdiler.

Ancak analiste göre LINK’in teknik göstergeleri satış baskısının arttığına dair işaretler verdi.

Polygon (MATIC)

blank

MATIC fiyatı son gündür görece dalgalı bir seyir izledi ve 1.67 dolar seviyesinde direnç noktası oluşturarak dar bir aralıkta gidip gelmeye başladı.

İlgili Haber:  Bitcoin Cash (BCH), Cosmos (ATOM), Aave - Altcoin Fiyat Analizi - 22 Ekim

23 Ekim’de son altı haftanın zirvesine çıkan altcoin fiyatıyla birlikte boğa yatırımcıları da piyasadaki baskınlıklarını hissettirdi. Son 24 saatte %2.50 değer kazanan MATIC, bu yazının yazıldığı anlarda 1.58 dolardan işlem gördü. Ancak analiste göre MATIC fiyatının teknik göstergeleri ayı lehine olmayı sürdürdü.

RSI değeri ise düşüş trendi içerisinde girdi ve 58 seviyesinde bulundu. Buna ek olarak MATIC fiyatı için MACD değeri ve sinyal çizgisi ayı lehine bir kesişime işaret ederken Awesome Oscillator (AO) kırmızı sinyal barları sergiledi.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar