1 Temmuz 2022, Cuma
25.7 C
İstanbul

Bitcoin Cash (BCH), Cosmos (ATOM), Aave – Altcoin Fiyat Analizi – 22 Ekim

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Bitcoin fiyatının 67.000 doları aşarak yeni bir rekor kırmasıyla beraber altcoinlerin fiyatında da yavaş yavaş benzer bir tablo izlenmeye başlandı.

Binance indirim kodu

Bitcoin Cash, Cosmos ve Aave gibi bir çok altcoin grafiklerinde boğa lehine bir tablo izledi. Buna rağmen, analiste göre Aave fiyatı, aşırı alış pozisyonu sinyalleri verdi. Analist Yash Majithia, söz konusu altcoinleri değerlendirdi.

Binance indirim kodu

Bir önceki altcoin analizini buradan okuyabilirsiniz.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Bitcoin Cash [BCH]

blank

BCH fiyatı son 24 saatte %6.83 değer kazandı ve bu yazının yazıldığı anlarda 651.31 dolardan işlem gördü. Analiste göre altcoin fiyatı 639.19 dolardan bulunan en yakın direncini aşmayı başardı. Analist, bir yatay seyir sürecinin başlamaması durumunda, BCH’nin yeni direnç seviyesi olan 764.69 dolara doğru yelken açabileceğini düşünüyor. Analiste göre BCH’nin destek zemini ise 494.89 dolarda yer alıyor. Majithia, Bitcoin Cash’in kısa vadeli olarak boğa lehine sinyaller verdini belirtiyor.

Bu yazının yazıldığı anlarda fiyat seviyesi üst Bollinger bandına yakın seyrediyor ve analiste göre bu durum, BCH’nin aşırı alış bölgesinin eşiğinde olduğuna işaret ediyor.

Cosmos [ATOM]

blank

ATOM fiyatı son 24 saatte %6.93 değer kazandı ve bu yazının yazıldığı anlarda 36.37 dolardan işlem görüyor. Analist, altcoine ait göstergelerin belirgin bir şekilde boğa lehine eğilim gösterdiğini düşünüyor. ATOM fiyatı son 24 saatte genel olarak bir tırmanış hareketi yaptı ve analiste göre 37.09 dolardaki direnç noktasına yakın seyretti.

ATOM’a ait RSI değeri de yüksek tepe formasyonu oluşturdu ve 64.85 değeriyle birlikte orta hattın üstünden işlem gördü. MACD histogramı ve Awesome Oscillator (AO) göstergeleri de sıfır hattının üstünde seyrederek analiste göre kısa vade için boğaların hakimiyetine dikkat çekti.

İlgili Haber:  Ünlü Analist, Ekim Ayında Yükseliş Gösterebileceğini Düşündüğü 5 Altcoini Paylaştı!

AAVE

blank

AAVE fiyatı son 24 saatte %7.95’lik bir ralli yaşadı ve bu yazının yazıldığı anlarda 326.98 dolardan işlem gördü. Analiste göre altcoin için en yakın direnç noktası 348.59 dolarda, en yakın destek noktası ise 272.19 dolarda yer alıyor.

RSI değeri 70 bandını aşarak aşırı alış bölgesine girdi ve analiste göre bu durum boğaların piyasanın kontrolünü ele geçirdiğini gösterdi. Analist bu durumun ayrıca yakın bir zamanda bir trend değişimine işaret edebileceğini de belirtti. AAVE fiyatı üst Bollinger bandının üstünden işlem görerek piyasasında bir aşırı alım olduğunu da yine vurguladı.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar