30 Kasım 2022, Çarşamba
12.6 C
İstanbul

Bitcoin Cash (BCH), Cosmos (ATOM), Chainlink (LINK) – Altcoin Fiyat Analizi – 27 Eylül

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Altcoin piyasası bir satış dalgası ile daha karşı karşıya kaldı ve kripto paraların çoğunluğu son 24 saat içerisinde değer kaybetti. Bitcoin Cash ve Cosmos gibi kripto paralar grafiklerinde dip noktayı gördü. Analizciye göre Bitcoin Cash fiyatı son ayların dip noktasına inebilir ve Cosmos ise %7.7’lik kaybıyla bir sonraki destek bölgesine kadar gerileyebilir. Buna rağmen Chainlink ise genel kripto para piyasasından pozitif ayrıştı ve %9.1 değer kazandı. Analizci Anushmita Samal, söz konusu altcoinleri değerlendirdi.

Binance indirim kodu

Bitcoin Cash ile ilgili son analizi buradan okuyabilirsiniz.

Binance indirim kodu

Bitcoin Cash (BCH)

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

Bitcoin Cash fiyatı son 24 saat içerisinde %3.8 değer kaybetti ve bu yazının yazıldığı anlarda 512.57 dolardan işlem gördü. Analizciye göre altcoinin en yakın destek noktası ilk olarak 503.91 dolarda, bunun ardından ise son ayların en düşük seviyesi olan 449.72 dolarda bulunuyor. BCH fiyatı, 4 saatlik grafiğinde 20-SMA değerinin altına indi. Samal, bu gelişmenin, piyasayı domine eden tarafın satıcılar olduğunu gösterdiğini belirtiyor.

Analizciye göre alış baskısının yükselmesi durumunda BCH fiyatı yükselişe geçebilir ve direnç noktaları olarak 554.37 dolar ve sonrasında 598.80 dolar görev alabilir.

Cosmos (ATOM)

Cosmos fiyatı son 24 saatte %7.7 değer kaybetti ve bu yazının yazıldığı anlarda 38.62 dolardan işlem gördü. Analizciye göre altcoin için en yakın destek seviyeleri ilk olarak 35.01 ve ardından ise 30.45 dolar olarak görülüyor. 4 saatlik grafiğinde Cosmos fiyatı 20-SMA değerinin altında kaldı. Samal, fiyat momentumunun satıcılar lehine olduğunu düşünüyor.

Kripto para için RSI değeri de orta hattın üstüne çıkmakta zorlandı. CMF değeri ise sermaye akışlarının azalması ile birlikte orta hattın altına indi. MACD göstergesi histogramında kırmızı barlar sergiledi.

İlgili Haber:  Bitcoin (BTC), Tron (TRX), Terra (LUNA) - Altcoin Fiyat Analizi - 29 Kasım

Alış baskısında bir yükseliş yaşanması durumunda analizciye göre, Cosmos fiyatı yukarı yönlü bir hareket yapabilir. Samal, ATOM fiyatı için en yakın direnç seviyelerinin ilk olarak 40.93 dolarda, bunun ardından ise son ayların zirvesi olan 44.41 dolarda bulunduğunu düşünüyor.

Chainlink (LINK)

Chainlink son 24 saatte yükseliş yaşadı ve bu yazının yazıldığı anlarda 24.98 dolar seviyesinden işlem gördü. Altcoinin yükselişi %9.1’di. Analizciye göre, LINK fiyatı için en yakın direnç seviyeleri ilk olarak 27.78 dolarda ardından ise 30.03 dolarda bulunuyor. Chainlink fiyatı 4 saatlik grafiğinde 20-SMA değerinin üstünde bulundu ve analizciye göre bu durum fiyat momentumunun alıcılar tarafında olduğunu gösterdi.

CMF değeri de sermaye akışlarının yükselişte olmasıyla beraber orta hattın üstünde kaldı. Anailzci, LINK fiyatının bir satış dalgası ile karşılaşması durumunda destek seviyelerinin 24.45 dolar ve ardından ise 22.50 dolarda bulunduğunu düşünüyor.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar