1 Temmuz 2022, Cuma
21.7 C
İstanbul

Bitcoin Cash (BCH), MATIC, SushiSwap (SUSHI) – Altcoin Fiyat Analizi – 26 Kasım

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son 24 saatte çok sayıda kripto paranın yeşil bölgede seyretmesiyle birlikte genel kripto para ve altcoin piyasası nihayet geri dönüş sinyalleri veriyor. Bunun sonucunda Bitcoin Cash ve MATIC fiyatı, 18 Kasım tarihinde dip yapmalarının ardından çift haneli yükselişler kaydetti.

Binance indirim kodu

Ancak SUSHI ise, boğaların herhangi bir toparlanma sinyali göstermemesi ile birlikte düşüş trendine devam etti. Analist Yash Majithia, söz konusu kripto paraları değerlendirdi.

Binance indirim kodu

Bir önceki altcoin analizine buradan ulaşabilirsiniz.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Bitcoin Cash (BCH)

blank

BCH fiyatı, 18 Kasım tarihinde son üç haftanın en düşük seviyesine gerilemesinin ardından %15’lik bir ralli yaşadı ve altcoin, 626.6 dolardan işlem görerek 20-50-200 SMA değerlerinin üstüne çıktı.

Analiste göre BCH fiyatı için kısa vadeli teknik göstergeler boğa lehine bir görünüm veriyor. RSI değeri aşırı alış bölgesi civarında seyrediyor. Analiste göre DMI değeri boğa lehine olan tabloyu doğrularken AO göstergesi ise histogramında yüksek zirveler oluşturdu.

MATIC

blank

MATIC fiyatı 18 Kasım tarihinde son bir ayın en düşük seviyesine gerilemişti. Bununla birlikte son bir haftadır ise altcoin, gerçekten de etkileyici bir geri dönüş gerçekleştirdi. Bu yazının yazıldığı anlarda MATIC fiyatı, haftalık olarak %21.5’lik yükselişi ile birlikte 1.78 dolardan işlem görüyor. Analiste göre RSI değeri orta hattın üstünde bulundu ve boğa lehine olan etkiyi sergiledi. Bununla birlikte AO göstergesi ise analiste göre alış baskısını doğruladı. Ancak analist, ADX değerinin ise hafif zayıf bir yönelimsel trende işaret ettiğini belirtti.

SushiSwap (SUSHI)

blank

SUSHI fiyatı 2 Kasım tarihinde son yedi haftanın en yüksek seviyesine yerleşmişti. Bunun ardından ise altcoinin fiyatı, boğaların kontrolü kaybetmesiyle birlikte düşüşe geçti. Bu düşüş ile beraber SUSHI, 25 Kasım tarihinde son dört ayın en düşük seviyesine geldi. Analiste göre, SUSHI için kısa vadeli teknik göstergelerin satış gücünde artışa işaret etmesiyle birlikte kripto para son 24 saatte %4.43 değer kaybetti.

İlgili Haber:  Cardano (ADA), Polkadot (DOT), Tron (TRX) - Altcoin Fiyat Analizi - 26 Ekim

Analiste göre RSI değerinin 35 civarında bulunmasıyla birlikte altcoin herhangi bir toparlanma sinyali vermiyor. Analist ayrıca DMI göstergesinin de satıcılar lehine olduğunu ve yüksek bir yönelimsel trend sergilediğini söyledi. Buna ek olarak AO göstergesi de analiste göre kırmızı sinyaller vererek yukarıdaki bulguları doğruladı.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar