9.8 C
İstanbul
5 Aralık 2021, Pazar

Bitcoin Cash (BCH), MATIC, SushiSwap (SUSHI) – Altcoin Fiyat Analizi – 26 Kasım

Önemli Gelişmeler

Son 24 saatte çok sayıda kripto paranın yeşil bölgede seyretmesiyle birlikte genel kripto para ve altcoin piyasası nihayet geri dönüş sinyalleri veriyor. Bunun sonucunda Bitcoin Cash ve MATIC fiyatı, 18 Kasım tarihinde dip yapmalarının ardından çift haneli yükselişler kaydetti.

blank

Ancak SUSHI ise, boğaların herhangi bir toparlanma sinyali göstermemesi ile birlikte düşüş trendine devam etti. Analist Yash Majithia, söz konusu kripto paraları değerlendirdi.

blank

Bir önceki altcoin analizine buradan ulaşabilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Bitcoin Cash (BCH)

BCHUSDT 2021 11 25 15 54 35 2048x950 1

BCH fiyatı, 18 Kasım tarihinde son üç haftanın en düşük seviyesine gerilemesinin ardından %15’lik bir ralli yaşadı ve altcoin, 626.6 dolardan işlem görerek 20-50-200 SMA değerlerinin üstüne çıktı.

Analiste göre BCH fiyatı için kısa vadeli teknik göstergeler boğa lehine bir görünüm veriyor. RSI değeri aşırı alış bölgesi civarında seyrediyor. Analiste göre DMI değeri boğa lehine olan tabloyu doğrularken AO göstergesi ise histogramında yüksek zirveler oluşturdu.

MATIC

MATICUSDT 2021 11 25 16 18 55 2048x950 1

MATIC fiyatı 18 Kasım tarihinde son bir ayın en düşük seviyesine gerilemişti. Bununla birlikte son bir haftadır ise altcoin, gerçekten de etkileyici bir geri dönüş gerçekleştirdi. Bu yazının yazıldığı anlarda MATIC fiyatı, haftalık olarak %21.5’lik yükselişi ile birlikte 1.78 dolardan işlem görüyor. Analiste göre RSI değeri orta hattın üstünde bulundu ve boğa lehine olan etkiyi sergiledi. Bununla birlikte AO göstergesi ise analiste göre alış baskısını doğruladı. Ancak analist, ADX değerinin ise hafif zayıf bir yönelimsel trende işaret ettiğini belirtti.

SushiSwap (SUSHI)

SUSHIUSDT 2021 11 25 16 39 51 2048x950 1

SUSHI fiyatı 2 Kasım tarihinde son yedi haftanın en yüksek seviyesine yerleşmişti. Bunun ardından ise altcoinin fiyatı, boğaların kontrolü kaybetmesiyle birlikte düşüşe geçti. Bu düşüş ile beraber SUSHI, 25 Kasım tarihinde son dört ayın en düşük seviyesine geldi. Analiste göre, SUSHI için kısa vadeli teknik göstergelerin satış gücünde artışa işaret etmesiyle birlikte kripto para son 24 saatte %4.43 değer kaybetti.

İlgili Haber:  Cardano (ADA), Binance Coin (BNB) ve Solana (SOL) - Altcoin Fiyat Analizi - 11 Ekim

Analiste göre RSI değerinin 35 civarında bulunmasıyla birlikte altcoin herhangi bir toparlanma sinyali vermiyor. Analist ayrıca DMI göstergesinin de satıcılar lehine olduğunu ve yüksek bir yönelimsel trend sergilediğini söyledi. Buna ek olarak AO göstergesi de analiste göre kırmızı sinyaller vererek yukarıdaki bulguları doğruladı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz

En Çok Okunanlar
Send this to a friend