1 Temmuz 2022, Cuma
21.5 C
İstanbul

Bitcoin Cash (BCH), MATIC, Tron (TRX) – Altcoin Fiyat Analizi – 31 Ekim

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Küresel kripto para piyasası ve altcoinler, geçtiğimiz günde çok fazla dalgalanma yaşamadı. Düzeltme safhasının ardından boğa yatırımcıları kontrolü ele almaya başarmış gibi görünüyor. Bunun sonucunda da Bitcoin Cash ve Tron boğa lehine bir momentum kaydetti.

Binance indirim kodu

Buna rağmen, analiste göre MATIC’in teknik göstergeleri, kısa vade için boğa momentumunda bir hız kesmeye işaretti. Analist Yash Majithia, söz konusu kripto paraları değerlendirdi.

Binance indirim kodu

Bir önceki altcoin analizine buradan ulaşabilirsiniz.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Bitcoin Cash (BCH)

blank

Ekim ayının başından bu yana BCH boğaları, fiyat seviyesinin %38’lik bir ralli yaşamasının ardından 21 Ekim tarihinde son altı haftanın zirvesine çıkmasını sağlayarak gücünü gösterdi. Bunun ardından ise altcoinin fiyatı bir düşüş yaşayarak son 26 günün en düşük seviyesi olan 534.2 dolara geriledi.

Ayıların baskı yapmasına rağmen, 20SMA (beyaz) değerinden de görülebileceği üzere, boğalar da bir taraftan bastırmaya devam ediyor. BCH ayıları, kısa bir süre önce 653 dolarda bir direnç sergilemişlerdi. BCH fiyatı, günlük olarak yaşadığı %1’lik yükselişin ardından 593.2 dolardan işlem görüyor.

Polygon (MATIC)

blank

26 Eylül tarihinden bu yana MATIC fiyatı, yukarı yönlü iki paralel çizginin arasında hareket etmesiyle beraber boğa lehine bir gidişat gösterdi. Altcoin fiyatı aylık olarak %73.39 ve haftalık olarak ise %19.11’lik devasa bir yükseliş kaydetti.

Bunun sonucunda da MATIC fiyatı 29 Ekim tarihinde son 5 ayın rekorunu kırdı ve bunun ardından trendine uygun paralel çizgilerin arasında geri döndü. Buna rağmen MATIC fiyatı, analiste göre teknik göstergelerinin alış baskısında kısa vadede bir azalış göstermesiyle beraber %5.15’lik bir gerileme kaydetti. Bu yazının yazıldığı anlarda MATIC, 1.94 dolardan işlem görüyor.

Tron (TRX)

blank

Altcoin fiyatı, son 24 saatte gösterdiği %7.78’lik yükseliş ile beraber bu yazının yazıldığı anlarda 0.10348 dolardan işlem görüyor. Geçtiğimiz ay boyunca TRX fiyatı bir yükseliş trendi içerisinde bulundu ve trend çizgisinde yüksek tepeler sergiledi. Buna rağmen altcoinin ayı yatırımcıları sürekli olarak bir baskı uyguladı ve 0.08681 dolardaki desteğe kadar fiyat gerilemesine neden oldu.

İlgili Haber:  Ripple (XRP), EOS ve Chainlink Fiyat Analizi - Ani Çöküş Sonrası Altcoinler Ne Durumda? - 21 Eylül

Token fiyatı 27 Ekim tarihinde, son 1 ayın en düşük seviyesine düşmesiyle beraber bir gerileme yaşamıştı. Geçtiğimiz gün ise boğalar, fiyat yükselişini sağlayacak olan büyük hamleyi yaptılar.

 

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar