5 Ağustos 2022, Cuma
26.5 C
İstanbul

Bitcoin Cash (BCH), Tron (TRX), Decentraland (MANA) – Altcoin Fiyat Analizi – 14 Kasım

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Kripto para piyasası alış momentumu topladığına dair bir tablo çizerken ayılar ise, kripto paraların hafta boyunca topladığı başarımları silmekle meşguldü. Analist BCH, TRX ve MANA altcoinlerini değerlendirdi.

Binance indirim kodu

Analiste göre Bitcoin Cash, kısa vadeli olarak ayı sinyalleri vermeye devam ediyor. Diğer taraftan MANA ise alçalan bir kama formasyonundan çıkış yaparak 3.8 dolar bandına dokundu ve geri çekilme işaretleri sergiledi.

Binance indirim kodu

Bir önceki altcoin analizine buradan ulaşabilirsiniz.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Bitcoin Cash (BCH)

blank

Altcoin, paralel kanallarına sıkıca bağlı olacak şekilde son altı haftadır etkileyici yükselişler gerçekleştirdi. Yükseliş sonucunda BCH’nin 44 günlük getirisi %35.63 oldu. Bunun sonucunda da BCH, 10 Kasım tarihinde son dokuz haftanın zirvesine yerleşti. Ardından ayılar, üst trend çizgisi civarında güçlerini gösterdi. Yaşanan gerileme neticesinde BCH, son üç günde %9.49’luk bir gerileme deneyimledi.

Analiste göre boğalar devamlı olarak destek seviyelerini aşarak baskılarını devam ettirse de kripto paraya ait teknik göstergeler satıcılar lehine görünüyor. Bu yazının yazıldığı anlarda BCH fiyatı 657.9 dolardan işlem görüyor.

Tron (TRX)

blank

TRX fiyatında, yukarı yönlü paralel kanalları içerisinde bir hareket izlendi. Son altı haftadır yükselişte olan altcoin, 46 günlük getirisi olarak %35’lik bir yükseliş yaşadı. Bunun sonucunda, TRX fiyatının 10 Kasım’da gördüğü, 54 günlük zirvesine tırmandıran ralli başladı.

Buna rağmen ayılar bu sırada devreye girdi ve altcoin için üst kanalda direnç gösterdi. Sonuç olarak TRX fiyatı üç günlük grafiğinde %5.74 gerileme yaşayarak trendine geri döndü ve bu yazının yazıldığı anlarda 0.11103 dolardan işlem gördü. Analiste göre ayılar boğa baskısına karşı güçlü bir direnç göstermeye devam etse bile alıcılar 0.10335 dolarda sağlam bir savunma hattı oluşturabilir.

İlgili Haber:  Shiba Inu (SHIB), Litecoin (LTC), NEAR - Altcoin Fiyat Analizi - 1 Ocak

Decentraland (MANA)

blank

Fiyatını 28 Ekim tarihinde yeni bir rekor ile tanıştıran inanılmaz yükselişi ve rallisi sonrasına altcoin ani bir gerileme yaşadı. Gerileme ile birlikte fiyatta %30 değer kaybı gözlendi ve düzeltme hareketi 11 Kasım tarihinde boğaların piyasayı devralmasına kadar sürdü. Analiste göre bu boğa lehine olan hareket, MANA fiyatının 13 Kasım’da 3.8 doları görmesi sonucunda alçalan kama formasyonundan çıkış yapılmasını sağladı.

Analiste göre MANA’nın teknik göstergeleri, alış gücünde azalışa işaret etse de boğa lehine olmayı sürdürüyor. Bu yazının yazıldığı anlarda MANA fiyatı 3.34 dolardan işlem görüyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar